صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

کمال تبریزی «در کمال بی‌شعوری» را می‌سازد

کمال تبریزی برای ساخت فیلمی تحت عنوان «در کمال بی‌شعوری» مجوز ساخت دریافت کرده است.

تبریزی


در حالی که نام کمال تبریزی با «ما همه با هم هستیم» از عید فطر در سردر سینماهای کشور وجود دارد، حالا نام او به عنوان کارگردان فیلم سینمایی «در کمال بی‌شعوری» مطرح شده است.

این فیلم که فیلمنامه‌اش در جدیدترین جلسه شورای صدور پروانه ساخت مجوز گرفته است، توسط حسین مهکام نوشته شده و تهیه‌کنندگی آن را محمد آفریده بر عهده دارد. آفریده سال گذشته داور بخش نگاه نو در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر بود که همین امر اعتراض‌هایی را در پی داشت. 

طبق اعلام روابط عمومی سازمان سینمایی، علاوه بر «در کمال بی‌شعوری»، فیلمنامه‌های «فرشته آبی» به تهیه‌کنندگی هوشنگ نوراللهی، کارگردانی و نویسندگی محسن اورنگ و «پیشی میشی» به نویسندگی و تهیه‌کنندگی احمد احمدی و کارگردانی حسین قناعت ـ که احتمالاً فیلم کودک و نوجوان است ـ موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کردند.

کمال تبریزی پیش از «ما همه با هم هستیم»، «مارموز» را در سینماهای کشور روی پرده داشت، این فیلم با استناد به سامانه فروش سینمای ایران سال گذشته بیش از ۶ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان فروخت. «ما همه با هم هستیم» شروعی قدرتمند در گیشه داشت اما پس از انتشار بازخوردهای مردمی و نقدهای سینمایی، فروش این فیلم با کاهش محسوسی همراه شد. در حال حاضر این فیلم ۴ میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان فروخته و «شبی که ماه کامل شد» با ۴ میلیارد و ۴۲۵ میلیون تومان فروش در تعقیب آن است.

امروز هم خبر رسید که به دلیل استفاده از لهجه کرمانی توسط بازیگر این فیلم در نقش فروشنده موادمخدر و اعتراضات شدید مردم کرمان، نمایش «ما همه با هم هستیم» در سینماهای استان توسط دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان متوقف شده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها