صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

گردش در ایران مال / با پردیس سینمایی ایران مال بیشتر آشنا شوید + تصاویر

مجموعه سینمایی ایران مال یکی از جدیدترین پردیس‌های سینمایی تهران است که در همین زمان کوتاهی که از افتتاحش می‌گذرد توانسته به دلیل ظرفیت و کیفیت بالا، نظر مثبت بسیاری از بازدیدکنندگان به دست آورد.

ایران مال
پردیس سینمایی ایران مال در فاز اول ۱۲ سالن دارد كه در حال حاضر به بهره بردارى رسيده و قرار است در آينده اين عدد به بيش از ٤٠ سالن برسد. در سالن هاى يك،دو،سه،چهار و پنج ٢ ردیف صندلى VIP است که قابلیت تنظیم زاویه پشتی و زیرپایی را دارد. تمام صندلی‌های اين پرديس سينمايى از برند فیگوراس ساخت كشور اسپانیا تهيه شده است. در مجموعه ايران مال تمام سالن ها داراى پرده نقره اى ميباشند كه لازم به ذكر است بزرگترین پرده نقره‌ای ایران نيز در سالن ١ اين مجموعه مى باشد.

تمام سالن‌ها از سیستم صوتی دالبی و سیستم پخش تصوير barco RGB لیزر 4K بهره می‌برند که بهترین کیفیت تصویر حال حاضر جهان را برای مخاطبان به ارمغان ‌آورده. لازم به ذكر است اين مجموعه در تمام سالن هاى نمايش امكان اكران فيلم هاى سه بعدى را دارد و همچنین دارای یک سالن مخصوص کودکان است که رنگ‌های متنوع صندلی‌های سالن آن را از سالن‌های دیگر متمایز کرده است.

ظرفیت سینما ایران مال بیش از ۱۸۰۰ نفر است و ۳ سالن vip هم با آخرین تجهیزات و تکنولوژی ساخته شده است. علاوه بر فیلم‌های سينماى ایران، برخى از فیلم‌های مجاز خارجی هم در ایران مال اکران می‌شوند.

این مجتمع بزرگ و مجلل در بزرگراه شهید خرازی غرب به شرق، نرسیده به خروجی دریاچه چیتگر قرار دارد.سالن شماره یک:سالن شماره دو:سالن شماره سه:سالن شماره پنج:سالن شماره شش:

سالن شماره هشت:

سالن شماره نه (سالن ویژه کودک):


سالن های شماره 10/11/12 (VIP):
سالن انتظار (VIP):


تصاویر قسمت های دیگر پردیس سینمایی ایران مال:

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها