صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

دومین هفته صدرنشینی «شبی که ماه کامل شد»/ جدول فروش هفتگی سینما (5 تیر)

«شبی که ماه کامل شد» و «سرخپوست» با حفظ فروش فوق‌العاده خود دو رتبه نخست جدول فروش این هفته بودند.

جدول

فیلم «شبی که ماه کامل شد» ساخته نرگس آبیار این هفته نیز توانست با حفظ فروش میلیاردی خود جایگاهش را در صدر جدول حفظ کند. این فیلم با فروش 2.197 میلیون تومان، مجموع فروشش را به 7 میلیارد رساند. و درحالیکه تنها سه هفته از اکرانش می‌گذرد ثابت کرد می‌تواند رقیب جدی فیلم متری شیش و نیم برای کسب عنوان پرفروش‌ترین فیلم غیرکمدی ایران باشد. برای پیش‌بینی بهتر باید دید «شبی که ماه کامل شد» در هفته‌های آینده نیز می‌تواند فروش میلیاردی خود را حفظ کند یا خیر.

«سرخپوست» ساخته نیما جاویدی که در جشنواره فجر با استقبال فراوان تماشاگران و منتقدان روبرو شده بود، این هفته توانست، «ما همه ما هم هستیم» را کنار زده و خود را به رتبه دوم جدول برساند. با وجود آنکه سرخپوست در میان پنج فیلم ابتدای جدول کمترین تعداد سینماها را در اختیار دارد، به فروش هفتگی 1.786 میلیارد تومان دست یافت.

بنابراین دو فیلم پرطرفدار هفته، دو فیلم کاملا جدی بودند که مخاطبان آن‌ها را به دلیل کیفیت بهتر، به کمدی‌های روی پرده ترجیح دادند.

طوریکه «ما همه با هم هستیم» جدیدترین فیلم کمال تبریزی که هفته گذشته با وجود تمام ستارگانش با افت فروش نزدیک به یک میلیارد مواجه شده بود، این هفته نیز کاهش فروش 500 میلیونی را تجربه کرد و با 1.580 میلیارد تومان و یک پله سقوط در رتبه سوم جدول فروش قرار گرفت.

 «تگزاس 2» که تا به اینجا پرمخاطب‌ترین کمدی امسال بوده است، در دهمین هفته اکرانش توانست با فروش 905 میلیون، در رتبه چهارم جدول جای گیرد و مجموع فروشش را به 18 میلیارد نزدیک کند. دیگر با اطمینان می‌شود گفت «تگزاس 2» نیز در هفته‌های آتی به باشگاه 20 میلیاردی ها می‌پیوندد.

این هفته «زهرمار» اولین ساخته جواد رضویان به سینماها آمد و اولین هفته اکرانش را با فروش 822 میلیون تومان پشت سر گذاشت که فروش نسبتا خوبی محسوب می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: رضا مردی که امروز به عنوان یک فرد ارزشی شناخته می‌شود گذشته‌ای دارد که او را رها نمی‌کند و همین گذشته برای او ایجاد دردسر می‌کند.
سیامک انصاری، شبنم مقدمی، شقایق فراهانی، سیامک صفری، نسیم ادبی، برزو ارجمند، علی استادی، رضا رویگری، حسین محب اهری و سیامک ادیب در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.حاشیه هفته:

کیانوش عیاری درباره خبر توقف تولید سریال جدیدش «۸۷ متر» گفت: «تولید کارهای زیادی در سازمان صداوسیما متوقف شده و این تنها منحصر به سریال من نیست. متاسفانه صداوسیما بودجه کافی برای تولید این سریال‌ها را ندارد.»
او در ادامه گفت: «امروز چهل و پنجمین روز تعطیلی «۸۷ متر» است. شاید هفته آینده در مورد ادامه تولید آن خبری بشود. مشکل فیلم «کاناپه» با گفت‌وگو و رایزنی حل‌شدنی نیست و چون حاضر نیستم تغییری در آن بدهم، پس یا فیلم به همین شکل اکران می‌شود یا اکران آن منتفی است. کار جدیدی برای ساخت در ذهن دارم اما سریال «۸۷ متر» حداقل به چهار ماه کار برای تکمیل‌ شدن نیاز دارد و تا این کار تمام نشود، نمی‌توانم روی کار جدیدی تمرکر کنم.»

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها