صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

استقبال مردم از فیلم‌های غیرکمدی/ جدول فروش هفتگی سینما (12 تیر)

این هفته نیز مانند هفته گذشته صدر جدول در اختیار فیلم‌های غیرکمدی خوش‌ساختی بود که برخلاف چندسال اخیر توانستند نبض گیشه را از دست فیلم‌های کمدی بگیرند.

فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار که براساس یک داستان واقعی ساخته شده است، موفق شد با حفظ فروش میلیاردی خود جایگاهش را در صدر جدول حفظ کند. این فیلم با فروش 1.875 میلیارد تومان، مجموع فروشش را به 9.350 میلیارد رساند.

«سرخپوست» ساخته نیما جاویدی که در جشنواره فجر با استقبال فراوان تماشاگران و منتقدان روبرو شده بود، این هفته توانست به فروش هفتگی 1.5 میلیارد تومان دست یابد و جایگاهش را در رتبه دوم جدول حفظ کند. سرخپوست که تعداد سالن‌هایش افزایش پیدا کرده است بعد از 4 هفته به مجموع فروش 7.5 میلیارد دست یافت و می‌توان پیش‌بینی کرد در چند هفته آینده از مرز ده میلیارد عبور کند.

فیلم جنجالی «ما همه با هم هستیم» که علاوه بر بهره بردن از حضور ستارگانی چون مهران مدیری، محمدرضا گلزار، لیلا حاتمی و ... همچنان بیشترین تعداد سالن را نیز در اختیار دارد، این هفته نیز مانند دو هفته اخیر با کاهش فروش 700 میلیونی که رقم چشمگیری‌ست، مواجه شد. این فیلم با فروش 850 میلیون تومان در رتبه سوم جدول قرار گرفت. تا پس از چهار هفته مجموع فروشش را به 8 میلیارد برساند.

 «تگزاس 2» که تا به اینجا پرمخاطب‌ترین کمدی امسال بوده است توانست با فروش 718 میلیون، در رتبه چهارم جدول جای گیرد و مجموع فروشش را به 18.5 میلیارد نزدیک کند. نکته جالب توجه این است که تگزاس با آنکه یازده هفته از اکرانش می‌گذرد هنوز استقبال قابل توجهی از آن می‌شود.
زهر مار دیگر کمدی روی پرده در دومین هفته اکرانش هم علی‌رغم افزایش تعداد سالن‌هایش نتوانست به فروش میلیاردی دست یابد و با 605 میلیون در رتبه پنجم جدول جای گرفت.

این هفته «ایکس لارج» ساخته محسن توکلی به سینماها آمد و اولین هفته اکرانش را با فروش ناامید کننده 284 میلیون تومان پشت سر گذاشت. تا از همان ابتدا نشان دهد نمی‌تواند جزو کمدی‌های پرمخاطب سال قرار گیرد. البته فیلم روی بازیگرانش خصوصا همبازی شدن مجدد اکبر عبدی با محمدرضا شریفی‌نیا حساب ویژه‌ای باز کرده است.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: «ایکس لارج» داستان سه جوان امروزی را روایت میکند که بعد از رهایی از زندان و در مسیر تحقق رویاهایشان، با اتفاقاتی غیرمنتظره روبرو می‌شوند.
اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا، سحر قریشی، میرطاهر مظلومی، یوسف تیموری،علی صادقی در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

حاشیه هفته:
قربان محمدپور کارگردان فیلم دخترشیطان در مصاحبه ایی با روزنامه ایران گفته است:
چون دو نقش اصلی مرد داشتیم به دو بازیگر شناخته شده نیاز داشتیم. با رضا گلزار همکاری موفقی را در «سلام بمبئی» تجربه کردیم و مشتاق به تجربه دوباره آن بودیم، حضور ایشان در جذب مخاطب تأثیر دارد اما در زمان ساخت، ایشان قرارداد یک ساله برای «ساخت ایران» داشتند و حضورشان در «دختر شیطان» منتفی شد.
برای یکی از نقش‌ها شادمهر عقیلی کاندیدا بودند، ما از ارشاد پرس و جو و کسب اجازه کردیم که آیا امکان دعوت از ایشان برای همکاری وجود دارد که سازمان سینمایی این اجازه را ندارد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها