صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

گردش در اکومال کرج / با پردیس سینمایی اکومال کرج بیشتر آشنا شوید + تصاویر

این مجتمع تجاری، نخستین مجتمع چند منظوره‌ای است که در استان البرز و با در نظر گرفتن اصول حفظ محیط زیست طراحی و اجرا شده است و با توجه به گستردگی فضا، نه تنها مجتمعی برای خرید از برندهای مختلف است بلکه مرکزی برای تفریح نیز خواهد بود.

اکومال

«خرید بلیت پردیس سینمایی اکومال»

مجتمع اکومال، با زیربنای 100 هزار متر مربعی در پاسخ به نیاز شهروندان استان البرز و با توجه به سیاست مدیران خود با هدف توسعه تجارت و حمایت از طبیعت منطقه در رزکان نو احداث شده است تا مردم استان البرز از این به بعد برای خرید و تفریح دیگر نیاز به رفتن به تهران نداشته باشند و به این ترتیب بخش عمده‌ای از زمان خود را صرفه جویی کرده و در عین حال به سهولت از خرید خود لذت برده و با مراجعه به امکانات تفریحی اکومال، اوقات خوشی را سپری کنند. این مجتمع چند منظوره یکی از بزرگترین مراکز خرید کرج است که افتتاح شده است.
این مجتمع تجاری، نخستین مجتمع چند منظوره‌ای است که در استان البرز و  با در نظر گرفتن اصول حفظ محیط زیست طراحی و اجرا شده است و با توجه به گستردگی فضا، نه تنها مجتمعی برای خرید از برندهای مختلف است بلکه مرکزی برای تفریح نیز خواهد بود. از جمله امکانات این مجتمع پردیس سینمایی، مجموعه ورزشی، شهربازی، فودکورت، کافی شاپ، باغ بام و رستوران آن است.

«پردیس سینمایی اکومال کرج»  ۶ سالن‌ سینمایی دارد که شامل سالن‌های چند منظوره، سیستم صوتی دالبی و سیستم پخش D-cinema در یکی از سالن‌ها و E-cinema در دیگر سالن‌ها هست. این مجموعه در طبقه اول مجتمع تجاری، فرهنگی و تفریحی اکومال با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی طی حدود شش ماه ساخته شد.
این پردیس سینمایی ۹۳۰ صندلی دارد که به تفکیک سالن یک: ۴۹۲ صندلی، سالن دو: ۸۳ صندلی، سالن سه: ۹۵ صندلی، سالن چهار: ۹۵ صندلی، سالن پنج: ۴۲ صندلی و سالن شش: ۱۲۳ صندلی دارد. 
در این پردیس سینمایی بر اساس سالن سینمایی، ساعت و کیفیت پخش، بها بلیت‌ها از ۱۲ هزار تومان تا ۲۰ هزار تومان متغیر خواهد بود.

«لابی پردیس سینمایی اکو مال»
«سالن یک پردیس اکومال با ظرفیت 492 نفر و سیستم  D-CINEMA»«سالن سه پردیس اکومال با ظرفیت 95 نفر و سیستم لیزری»
«سالن دو پردیس اکومال با ظرفیت 83 نفر و سیستم لیزری»«سالن چهار پردیس اکومال با ظرفیت 95 نفر و سیستم لیزری»
«سالن پنج مختص کودکان با ظرفیت 42 نفر و سیستم لیزری»«سالن شش پردیس اکو مال که به زودی تاسیس می شود با ظرفیت 123 نفر و سیستم لیزری»


«اتاق فرمان پردیس سینمایی اکومال»
«شهربازی مجتمع اکومال»


دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها