صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نمایش فیلم «اینجا خانه من است» با حضور کامبیز دیرباز و مهدی زمین پرداز در جشنواره فیلم شهر

به گزارش ستاد خبری هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، نمایش فیلم سینمایی«اینجا خانه من است»، با حضور کامبیز دیرباز، علی ملاقلی پور، مهرداد رایانی‌مخصوص، حسین مسافرآستانه، خیرالله تقیانی‌پور، کارگردان و جواد نوری، تهیه‌کننده فیلم، محمد عسگری بازیگر، و اهالی رسانه و سینماگران و علاقه‌مندان نمایش داده شد.

کامبیز دیرباز
 پیش از نمایش این فیلم، کامبیز دیرباز گفت: راستش غافلگیر شدم که روی سن آمدم و ما رادعوت کردند  فکر می‌کردم تنها آمده‌ایم فیلم را ببینیم. از شما متشکرم که در این گرما برای دیدن این فیلم به سینما آمدید. بسیار هیجان‌زده ام چرا که خود من نیز اولین بار است که می‌خواهم این فیلم را ببینم و حتی یک پلان آن را ندیده‌ام. از دوستانم ممنونم که تشریف آوردند و امیدوارم دو ساعت دیگر نیز با همین انرژی از سالن بیرون برویم و روسفید باشیم.

بعد از آن تقیانی‌پور، کارگردان فیلم گفت: سلام و خیر مقدم به شما دوستان که برای دیدن فیلم تشریف آوردید. از تک‌تک شما تشکر می‌کنم و امیدوارم حق مطلب را ادا کرده باشیم.

جواد نوری، تهیه‌کننده نیز گفت: من هم از همه دوستان متشکرم و امیدوارم از دیدن این فیلم لذت ببرید. برای ما که فیلم سختی بود چرا که هم فیلم جنگی بود و هم در خرداد ماه و آفتاب و گرما فیلمبرداری شد و امروز هم در آفتاب و گرما اکران شد! امیدوارم از دیدن فیلم لذت ببرید.

پس از آن به دیدن فیلم نشستند.

هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر 26 تا 31 تیرماه سال جاری توسط موسسه تصویر شهر و به دبیری هاشم میرزاخانی در پردیس سینما گالری ملت برگزار می‌شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها