صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آغاز اکران «قصر شیرین» و «سرکوب» از این هفته

درحالی از این هفته 3 فیلم جدید در سینماها اکران می شوند که اکران فیلم «شبی که ماه کامل شد» ادامه خواهد داشت.

قصر شیرین
بنابر اعلام غلامرضا فرجی از چهارشنبه 2 مرداد ماه فیلم جدید رضا میرکریمی یعنی «قصر شیرین» در گروه آزادی اکرانش را آغاز خواهد کرد.

«قصر شیرین» با بازی حامد بهداد داستان راننده ۴۲ ساله‌ای است که در طی تصادفی خانواده‌ای را به قتل می‌رساند، اما تصادف در دادگاه غیرعمد شناخته می شود. او پس از گذراندن دوران زندان، همسر و فرزندانش را ترک کرده و به شهری دیگر می رود، پس از دو سال به شهرش باز می‌گردد زیرا که زنش دچار مرگ مغزی شده است.

همچنین فیلم سینمایی «سرکوب» ساخته رضا گوران از این هفته در گروه سینمایی آستارا به نمایش درمی‌آید. 
باران کوثری، سارا بهرامی، الهام کردا، پردیس احمدیه، رویا افشار و جمشید هاشم پور بازیگران اصلی این فیلم هستند.

در خلاصه داستان «سرکوب» آمده است: یه کاری کرد وفاداری بشه عادت همه مون حالا همه مون وفاداریم اما اونی که بهش وفاداریم خیلی وقته که مرده...

همچنین از این هفته فیلم «تپلی و من» در ژانر کودک و نوجوان در گروه سینمایی فرهنگ اکران خواهد شد.

بنابر اعلام سخنگوی شورای صنفی نمایش:  سقف تعداد هفته های نمایش فیلم فیلم «شبی که ماه کامل شد» خاتمه یافته ولی طبق ماده 14نظام نامه فصل چهار فیلمهای ارزشی دفاع مقدس انقلاب می‌توانند در صورتی که کف فروش را پر کنند تا سقف ۱۰ هفته نمایش داشته باشند.

فیلم سینمایی «تگزاس» هم از چهارشنبه دوم مردادماه فقط در سانس فوق العاده و پردیس‌های با بیشتر از  هفت سالن میتواند ادامه نمایش داشته باشد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها