صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

معرفی مهمترین سریال‌هایی که سال ۲۰۱۹ به پایان می‌رسند

در این یادداشت به مرور سریال‌های محبوبی می‌پردازیم که فصل آخر آنها در ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

مستر روبات
سال ۲۰۱۹ برای طرفداران سریال‌های محبوب جهانی سال پرباری بود، سالی که با اتمام چندین سریال دنباله‌دار همراه شد. از بازی تاج و تخت گرفته که حسابی طرفدارانش را عصبانی کرد، تا رضایت نسبی مخاطبان از سریال اکشن جنایی گاتهام که برخلاف فصل‌های ۲۲ قسمتی گذشته تنها با ۱۲ قسمت در فصل پنجم به کارش خاتمه داد. در این یادداشت به مرور سریال‌های محبوبی می‌پردازیم که فصل آخر آنها در ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.


آقای روبات/  Mr. Robot
IMDB: 8.5

فصل اول این سریال که یک درام و تریلر روانشناختی‌ست سال ۲۰۱۵ از شبکه USA پخش شد و به سرعت توانست مخاطبان زیادی جذب کند. رامی ملک در این سریال در نقش یک هکر و مهندس امنیت رایانه به‌نام الیوت آلدرسون ظاهر شده که از اختلال افسردگی اساسی و اختلال اضطراب اجتماعی رنج می‌برد. او توسط شخص مرموزی به اسم «آقای ربات» که رهبر گروه هکتیویسمی به نام «جامعه لعنتی» است دعوت به گروه می‌شود تا بتوانند با هک کردن شرکت بزرگ «ای کورپ» بدهی بسیاری از مردم را پاک و علیه سرمایه‌داری قیام کنند.

کسب جایزه اسکار توسط رامی مالک برای ایفای نقش فردی مرکوری که معروفیتی جهانی پیدا کرده بود، باعث شد سریال مستر روبات نیز بیشتر از قبل مورد توجه قرار گیرد.

 

نارنجی مد روز است / Orange Is the New Black
IMDB: 8.1

سریال «نارنجی مد روز است» از قدیمی‌ترین و پرطرفدارترین سریال‌های شبکه نتفلیکس است. داستان سریال درباره‌ی شخصیتی به نام “پایپِر چاپمَن“ است که فردی تحصیلکرده و نخبه محسوب می‌شود. زندگی پایپر در آستانه عروسی، با افتادن او به زندان، یکباره دچار فروپاشی می‌شود. جرم او این است که سالها پیش در دوران دانشجویی کوکائین به آمریکا قاچاق کرده بود.
این سریال که در ژانر کمدی درام جای می‌گیرد از فصل ۲۰۱۳ نمایشش را آغاز کرد و پس از هفت فصل امسال به پایان می‌رسد.

 

رابطه پنهانی/The Affair
IMDB: 8

سریال پرطرفدار رابطه پنهانی یک درام موفق محصول شبکه شوتایم است که امسال پس از پنج فصل به اتمام می‌رسد. این سریال بر روی داستان زندگی چهار شخصیت تمرکز دارد و سعی دارد پیچیدگی روابط پنهانی و تاثیرات عاطفی و روانی آن بر روی زندگی دو زوج را به تصویر بکشد. روابطی که به از هم پاشیدن دو زندگی مشترک می‌انجامد و جنایتی را رقم می‌زند. جنایتی که باعث بازگشت آدم‌های داستان به یکدیگر می‌شود.
در حالی‌که زمان دقیق پخش فصل پنجم The Affair هنوز مشخص نشده است، اما می‌دانیم که این سریال در سال ۲۰۱۹ روی آنتن خواهد رفت.

 

میهن / Homeland
IMDB: 8.3

سریال پرسر و صدای شبکه شوتایم که از سال ۲۰۱۱ آغاز به پخش کرده بود، امسال پس از هشت فصل به کار خود خاتمه می‌دهد. «میهن» در مورد یک مامور سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا به نام کری است که بیماری دوقطبی دارد. داستان با پیدا کردن یکی از نیروهای ارتش آمریکا آغاز می‌شود که در این هشت سال اسیر نیروهای القاعده بوده است و به صورت تصادفی توسط نیروهای ویژه ارتش پیدا می‌شود. این سریال که در دو فصل اخیر نتوانسته بود طرفدارانش را راضی کند همچنان از امتیاز بالایی برخوردار است و جزو مهمترین آثاری‌ست که مخاطبان منتظر رسیدن فصل آخر هستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها