صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

حذف باباپنجعلی و بازگشت بهبود به پایتخت/ آخرین تغییرات از زبان تهیه‌کننده

الهام غفوری ـ تهیه‌کننده سریال «پایتخت»  درباره تازه‌ترین اخبار سری ششم این مجموعه گفت: در مجموعه جدید «پایتخت» دو اتفاق افتاده است؛ یکی حذف کاراکتر پنجعلی و دیگری اضافه شدن شخصیت بهبود که موقعیت‌های کمیکی را در خانواده معمولی رقم می‌زد و برای محسن تنابنده مهم بود.

پایتخت
الهام غفوری تهیه کننده سریال پایتخت درباره تغییرات سری ششم این سریال در مصاحبه ای با برنامه «سلام صبح بخیر» گفت: خبر بازگشت مهران احمدی را تایید می‌کنم. محسن تنابنده در نهایت به این نتیجه رسید که برای فصل ششم کاراکتر باباپنجعلی از سریال خداحافظی کند و براساس نیاز قصه، بهبود با بازی مهران احمدی باز گردد.

تهیه کننده سریال پایتخت درباره نوع حذف شدن شخصیت علیرضا خمسه از سریال گفت: قرار نیست با فوت باباپنجعلی مواجه شویم چون سریال برای نوروز ساخته می شود ولی مدتی بعد از فوت او را در قصه خواهیم دید.

به گفته غفوری محسن تنابنده چندین بار مساله حذف شخصیت باباپنجعلی را مطرح کرده بوده و این نقش برای خود آقای خمسه هم داشت تکراری می‌شد و شاید برایش خسته کننده شده بود.

وی از ذکر جزئیات درباره بازگشت بهبود خودداری کرد و گفت: درباره بازگشت بهبود توضیح نمی دهم و حتی می خواستم خبر بازگشت او را به صورت سوپرایز نگه دارم اما چون خبرها پخش می شود گفتم خودم توضیح بدهم اما بگذارید چگونگی این اتفاق را در قصه بفهمیم.

غفوری که با برنامه سلام صبح بخیر صحبت می‌کرد، در پایان اعلام کرد: ما پاییز پیش تولید پایتخت را شروع می کنیم و از اوایل آذر وارد مرحله فیلمبرداری می شویم. امیدوارم فصل جدید بتواند موفقیت ۵ فصل قبل را تکرار کند. به جز بابا پنجعلی همه بازیگران سری قبلی در این فصل حضور دارند.

سری ششم سریال پایتخت برای پخش در نوروز 99 از شبکه یک آماده خواهد شد. 5 سری گذشته پایتخت با استقبال بسیار زیاد مخاطبان تلویزیون مواجه شده بودند.

هنوز مشخض نیست سرمایه گذاری این قسمت از سریال «پایتخت» را باز هم سازمان هنری رسانه ای اوج بر عهده دارد یا خیر.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها