صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اختصاصی سینماتیکت/ مروری بر لحظات به یادماندنی فیلم‌های تارانتینو

در این ویدئو مروری داریم بر لحظات به یادماندنی فیلم‌های تارانتینو، لحظاتی که نفسمان در سینه حبس شد و مبهوت هوش، تیزبینی و خشونت شوخ‌طبعانه‌اش شدیم. بیخود نیست که او را شاعر خشونت و رستگاری نامیده‌اند.

کوئنتین تارانتینو نامی‌ست که امکان ندارد کسی طرفدار سینما باشد و این نام به گوشش نخورده باشد! کوئنتین تارانتینو در سال 1963 در ناکسویل امریکا به دنیا آمد. کارگردان، بازیگر و فیلم‌نامه‌نویسی که نامزدی چندین اسکار را در کارنامه خود دارد و یک بار نخل طلای کن برای بهترین کارگردانی و اسکار بهترین فیلم‌نامه را برنده شده است. 
او را کارگردانی صاحب سبک و مولف می‌دانند که آثارش روی کار بسیاری از فیلمسازان تاثیر گذاشته است حتی اگر نوع فیلم‌هایش را دوست نداشته باشید، نمی‌توانید نسبت به آن‌ها بی‌تفاوت باشید. هیچ فیلم‌بازی را نمی‌توان پیدا کرد که سکانس‌های فیلم‌های تارانتینو را از حفظ نباشد و برای رسیدن فیلم جدیدش لحظه شماری نکند. به مناسبت اکران جهانی فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» در این ویدئو مروری داریم بر لحظات به یادماندنی فیلم‌های تارانتینو، لحظاتی که نفسمان در سینه حبس شد و مبهوت هوش، تیزبینی و خشونت شوخ‌طبعانه‌اش شدیم. بیخود نیست که او را شاعر خشونت و رستگاری نامیده‌اند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها