صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

جدیدترین عوامل «سریال ارباب حلقه‌ها» معرفی شدند

کمپانی آمازون با انتشار یک ویدیو رسمی تیم سازنده سریال «ارباب حلقه ها» را معرفی کرد. همانطور که پیش‌بینی می‌شد نام‌های بزرگ و جالبی در این لیست دیده می‌شود که بیش از هر چیز نشان می‌دهد این کمپانی بزرگ به فکر تقویت تیم کارگردانی و نویسندگی خود بوده است.

ارباب حلقه ها

افراد جدیدی که به عوامل سابق اضافه شدند شامل: لیندزی وبر (شماره ۱۰ خیابان کلاورفیلد)، بروس ریچموند (بازی تاج و تخت)، جین کلی (امپراطوری بوردواک) تهیه کنندگان اجرایی هستند.

جنیفر هاتچیسون (افسار گسیخته)، جیسون کهیل (سوپرانوس)، جاستین دوبل (چیز‌های عجیب) به عنوان تهیه کننده اجرایی و نویسنده، برایان کاگمن (بازی تاج و تخت) و استیفانی فولسوم (داستان اسباب بازی ۴) به عنوان مشاورتهیه کننده، ران امس (هوا نورد) به عنوان تهیه کننده، هلن شنگ (هانیبال) نویسنده و تهیه کننده و گلنسی مولینز به عنوان مشاور نویسنده دیگر اعضای گروه نویسندگان و خالقان این سریال هستند. جی دی پین و پاتریک مک کای به همراه بایونا نیز در راس تهیه کنندگان اجرایی قرار دارند. خوآن آنتونیو بایونا همچنین کارگردانی دو بخش ابتدایی این سریال را بر عهده دارد.

:پین و مک‌کی در رابطه با انتخاب تیم تولید سریال گفتند

این تیم یاران حلقه ما هستند که از سراسر جهان برای ساخت این سریال و انجام کاری که بسیار بزرگ‌تر از کارهایی است که هر یک از ما در گذشته انجام داده‌ایم، جمع شده‌ایم. ما بسیار خوش شانس هستیم که چنین زنان و مردان الهام بخش و با استعدادی به ما در سریال اضافه شده‌اند. 

.هنوز خبری درباره لیست بازیگران که جذاب‌ترین بخش داستان است اعلام نشده اما شایعاتی درباره حضور مارکلا کاوانا برای بازی در نقش تیرا شنیده شده است
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها