صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نگاهی به سریال پرطرفدار «Friends» به مناسبت روز دوستی

امروز روز جهانی دوستی‌‌ست. دوستی کلمه‌ای‌ست که بیشتر از هر فیلم و سریالی ما را یاد سریال «فرندز» می‌اندازد. سریالی به ظاهر ساده اما پر از لحظات کمیک و احساسی که اغراق نیست اگر بگوییم محبوبیتی افسانه‌ای دارد.

فرندزامکان ندارد فرندز را دیده باشید و این شش نفر را جزو دوستان واقعی خود نشمارید. مانیکای وسواسی و جیغ‌جیغو که مثل مادری مهربان دوستانش را کنار هم نگه‌داشته بود، ریچلِ سر به هوای جذاب و خوشتیپ که با کمک دوستانش از یک دختر لوس و وابسته به خانواده تبدیل شد به دختری مستقل، فیبیِ عجیب و غریب که همیشه خودش بود و بدون توجه به قضاوت دیگران زندگی می‌کرد و رک بودنش او را بامزه‌تر کرده بود، راس دانشمند عاشق‌پیشه اما دست و پا چلفتی و پوکر فیسی که با داستان‌های ازدواجش حسابی سرگرممان می‌کرد و بالاخره جویی و چندلر دو همخونه‌ای که هیچ شباهتی به یکدیگر نداشتند اما جان‌شان برای هم در می‌رفت.  حتما تیکه‌ها و شوخی‌های درجه یک چندلر باهوش که مثل گلوله ناگهانی به سمت دوستانش پرتاب می‌شد شما را تا مرز انفجار خندانده است، خصوصا وقتی هدف شوخی‌هایش جویی بود که باید او را یکی از دوست‌داشتنی‌ترین خنگ‌های خلق شده توسط یک تیم نویسندگی دانست.

اما سریال فرندز بیشتر از آنکه محبوبیتش را مدیون جر و بحث‌های بانمک‌ شخصیت‌هایش و توانایی نویسندگان و بازیگران در گرفتن خنده از تماشاگران باشد، مدیون پرداخت درستش به مفهوم دوستی‌ست. مدیون شخصیت‌هایی که شبیه اکثر مردم دنیا بودند آدم‌های ساده با وضع مالی نه چندان خوب که بزرگترین فرقشان با دیگران آن بود که با تمام سادگیشان بلد بوند چطور کنار دوستان‌شان شاد باشند و در عین حال از کنار غم‌ها و دردهای یکدیگر به سادگی عبور نکنند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها