صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

استقبال مخاطبان از «قصر شیرین»/ جدول فروش هفتگی ( 8 مرداد)

این هفته نیز شبی که ماه کامل شد با حفظ فروش میلیاردی خود صدر جدول راحفظ کرد و هفته نخست اکران قصر شیرین با استقبال مخاطبان همراه بود.

8 مرداد

فیلم «شبی که ماه کامل شد» که بعد از گذشت هشت هفته از اکرانش هنوز فروشی میلیاردی را تجربه می‌کند، توانست مجموع فروشش را به بیش از 15.600 میلیارد برساند. این فیلم که توانسته با کسب رضایت مخاطبانش 7 هفته متوالی در صدر جدول جا خوش کند، می‌تواند به بیست میلیاردی شدن نیز امیدوار بماند.

چهار فیلم بعدی رقابت نزدیکی با یکدیگر داشتند. رتبه دوم جدول فروش هفتگی بعد از مدتها به یک کمدی تعلق داشت. فیلم «ایکس لارج» با فروش 761 میلیون تومان و دو پله صعود در جدول، با اختلاف اندکی نسبت به «تگزاس 2» پرطرفدارترین کمدی هفته بود.

«تگزاس 2» با فروش هفتگی 756 میلیون در رتبه سوم جدول قرار گیرد. همانطور که پیش‌بینی می‌شد تگزاس 2 موفق شد مجموع فروشش را به رحمان 1400 برساند و پرفروش‌ترین کمدی سال تبدیل شود.
این هفته فیلم «قصر شیرین» به کارگردانی رضا میرکریمی یکی از مهمترین فیلم‌های جشنواره فجر که بسیار مورد توجه مردم و مخاطبان قرار گرفته بود، اکران شد. این فیلم توانست با فروش بیش از 680 میلیون در جایگاه چهارم جدول قرار بگیرد. 
قصر شیرین که سیمرغ بهترین فیلم‌نامه جشنواره فجر را نیز از آن خود کرده بود داستان جلال مرادی ۴۲ ساله است که طی تصادفی خانواده‌ای را به قتل می‌رساند، اما تصادف در دادگاه غیرعمد شناخته می شود. او پس از گذراندن دوران زندان، همسر و فرزندانش را ترک کرده و به شهری دیگر می رود، پس از دو سال به شهرش باز می‌گردد زیرا که زنش دچار مرگ مغزی شده است.
بیشترین کاهش فروش هفته را «سرخپوست» تجربه کرد این فیلم که در کنار شبی که ماه کامل شد پرطرفدارترین فیلم‌های دو ماه اخیر بودند با افت فروش صد میلیونی مواجه شد و با 660 میلیون و سه رتبه سقوط در جایگاه پنجم جدول قرار گرفت. البته فیلم سرخپوست هنوز فروش بسیار خوبی را به نام خودش ثبت می‌کند که نشان از استمرار استقبال مخاطبان سینما از این فیلم است.


حاشیه هفته:

محسن تنابنده که برای اکران فیلم قسم به مشهد رفته بود با انتشار ویدئویی خطاب به مخاطبانش گفت: آمدیم به مشهد برای اکران فیلم قسم و قرار بود به دلیل اینکه خانم مهناز افشار به صورت لایو (چون نیستند) با مردم ارتباط برقرار بکنند، اما متاسفانه لحظه آخر با اینکه از سه روز قبل اعلان قبلی شده بود، اعلام کردند این اتفاق نباید بیافتد و این ارتباط بعد از مدتی قطع شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها