صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

شش بازیگر جدید در «پیشی میشی»

با اضافه شدن شش بازیگر تازه به فیلم سینمایی پیش میشی فهرست بازیگران این فیلم تکمیل شده است .

پیشی میشی
«پیشی میشی» نام جدیدترین فیلم حسین قناعت است که هم اکنون فیلم «تپلی و من» را روی پرده دارد. این فیلم آخرین مراحل پیش تولید را سپری می کند و به زودر وارد فاز فیلمبرداری خواهد شد.

یوسف صیادی،علي كاظمي، ساعد هدایتی، محمد شیری، عباس محبوب و صديقه كيانفر،شش بازیگرجدیدی هستند که به این پروژه پیوستند. پیش از این رضا شفیعی جم، بهاره رهنما، ارژنگ امیرفضلی و نفیسه روشن برای بازی در این فیلم قراراداد بسته بودند.

پيشی میشی یک كمدي خانوادگي پربازيگر است و با توجه به فیلم های قبلی حسین قناعت پیش بینی می شود از فیلم های کمدی موفق امسال باشد.

تهیه کنندگی فیلم سینمایی «پیشی میشی» بر عهده احمد احمدی است که پیش از این سابقه ساخت آثاری چون «رد کارپت» و «لازانیا» را در کارنامه داشته است.

در فیلم «تپلی و من» که هم اکنون از حسین قناعت روی پرده سینماها است حسن معجونی، میتراحجار، یوسف تیموری، سیروس گرجستانی، نادر سلیمانی و رامین ناصر نصیر، سامیار محمدی، مرتضی زارع، عباس محبوب و حسین پوراسماعیل بازی می کنند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها