صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تصاویر افتتاحیه «هفته فیلم ازدواج» در پردیس سینمایی باغ کتاب

«هفته فیلم ازدواج» از روز جمعه ۱۱ مرداد ماه طی یک مراسم افتتاحیه با حضور مدیران وزارت ورزش و جوانان، شهرداری تهران، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و مدیران و هنرمندان سینما در باغ کتاب تهران آغاز به کار کرد.

ازدواج

مراسم افتتاحیه «هفته فیلم ازدواج» روز گذشته و همراه با نمایش فیلم «ازدواج به سبک ایرانی» ساخته حسن فتحی و به تهیه کنندگی زنده یاد علی معلم برگزار شد.

«هفته فیلم ازدواج» برای اولین بار و به همت دبیرخانه ستاد ملی هفته ازدواج با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

این برنامه همزمان با هفته ازدواج از روز جمعه ۱۱ مرداد آغاز شده و تا روز سه‌شنبه ۱۵ مرداد ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۱:۳۰ در سالن شماره ۸ باغ کتاب برگزار می‌شود.

در دومین روز از «هفته فیلم ازدواج» (شنبه 12 مردادماه ساعت 18:30 فیلم سینمایی «همسر» ساخته مهدی فخیم‌زاده با حضور کارگردان و تعدادی از بازیگران و عوامل فیلم به نمایش در می‌آید و پس از اکران با حضور امیر پوریا و دکتر امامی روانشناس حوزه خانواده تحلیل و بررسی می‌شود.

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها