صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

جنجال بر سر نقش «بروس لی» در «روزی روزگاری در هالیوود»

تصویری که از بروس لی در فیلم جدید تارانتینو به نمایش گذاشته شده با جنجال روبه رو شده است.

روزی روزگاری در هالیوود
تصویری که از بروس لی در فیلم جدید تارانتینو به نمایش گذاشته شده با مناقشه و جنجال روبه رو شده است.

در ابتدا شانون لی، دختر بروس لی به صحنه واکنش نشان داد. وی اعتقاد داشت که تصویری که تارانتسنو از پدرش به نمایش گذاشته یک احمق از خود راضی است. اشاره شانون به سکانسی بود که کلیف بوت (برد پیت) و بروس لی با هم مبارزه می کنند. شانون گفته که درک می کند که عوامل فیلم خواسته اند برد پیت را یک آدم فوق العاده و سرسخت نشان دهند که می خواسته بروس لی را شکست دهد اما لزومی نداشت چنین رفتاری با بروس لی کنند.

در ادامه بازیگر نقش بروس لی یعنی مایک میوه درباره این سکانس گفت: در زمان خواندن فیلمنامه کمی تامل کرده اما احساس کرده تارانتینو بروس لی را به شیوه ای ظریف به تصویر کشیده است. بروس لی از نگاه من یک ابرقهرمان است و جایگاه خداگونه داردو حس میکنم خیلی ها نسبت به او چنین تفکری داشته باشند. 

اما امروز مشخص شده که سکانس اولیه مبارزه بروس لی و کیف بوت بسیار خشن تر از سکانسی است که در فیلم گنجانده شده و برد پیت با نسخه اولیه مخالف بوده است. این خبر را مسئول هماهنگی بدلکاران فیلم به هافینگتن پست اعلام کرده است.

این فیلم حدود 2 هفته است که اکران شده و تاکنون به فروش قابل توجهی رسیده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها