صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تصاویر «اپرای اشک ها و لبخندها» در تالار وحدت

آنسامبل اپرای تهران به سرپرستی و کارگردانی هادی قضات بعد از اجرای موفق اپراهای «جانی اسکیکی» و «هانسل و گرتل»، برای دومین بار تئاتر موزیکال «اشک ها و لبخندها» را روی صحنه برده است.

اشک ها و لبخندها

این پروژه نمایشی براساس قطعه موسیقایی «اشک ها و لبخندها» ساخته ریچارد راجرز تولید شده و نمایش موزیکال «اشک‌ها و لبخندها» روایتگر داستان خانواده «فون تراپ» ساکن زالسبورگ است. او 12 سال قبل همسرش را از دست داده است. آموزگاران متعددی برای تربیت فرزندانش به منزل او آمده اما همه به ستوه آمده اند و خانه را پس از مدت کوتاهی ترک کرده اند. اما راهبه ای از دیر می آید و توسط مادر مقدس دیر برای نگهداری کودکان انتخاب می شود. این راهبه آخرین معلم آنهاست که موفق به سامان دادن وضعیت این خانواده می شود.

نمایش اشک‌ها و لبخندها اولین بار در قالب یک فیلم سینمایی در سال 1956 ساخته شد و به محبوبیت و شهرت زیادى در جهان دست پیدا کرد.
 
این نمایش موزیکال پیش از این در ایران و در سال 1392 به کارگردانى هادى قضات در تالار وحدت به روى صحنه رفت که با استقبال پرشور مخاطبان مواجه شد.
هادى قضات این بار اشک ها و لبخندها را با اجرایى متفاوت به  روى صحنه برده است.

نصیر حیدریان مسئولیت رهبرى ارکستر نمایش موزیکال اشک ها و لبخند ها را به عهده دارد. او به همراه 45 نوازنده، 5 خواننده‌ کُر و 20 خواننده، بازیگر در این نمایش حضور خواهد داشت.

عوامل اجرایی این نمایش عبارتند از: طراح و کارگردان : هادی قضات / رهبر ارکستر : نصیر حیدریان / تهیه کننده : سهیل کوشانپور / مجری طرح : نورالدین حیدری ماهر / مدیر اجرایی : احسان تارخ / مدیر ارکستر : محمد رضا صفی / رهبر کر : سینا خیرآبادی / طراح گریم : ماریا حاجیحا / طراح لباس : هلیا شکری / مدیر تبلیغات و رسانه : محمد حسین سلیمانی فرد / مشاور رسانه ای : فرنوش آباء / گرافیست : صادق زرجویان / مشاور طراح صحنه :سعید معروف پور، مرضیه جعفر پور.دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها