صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

کاهش فروش فیلم‌های روی پرده/ جدول فروش (تا پایان 5 شهریور)

این هفته تمام فیلم‌های در حال اکران کاهش فروش را تجربه کرده‌اند و «ایده اصلی» برای سومین هفته متوالی صدرنشین بود.

جدول

فیلم «ایده اصلی» ساخته آزیتا موگویی در سومین هفته اکرانش نیز توانست همچون هفته‌های گذشته صدرنشین جدول باشد. این فیلم که بیشترین تعداد سالن را در اختیار دارد با فروش 456 میلیون توانست مجموع فروشش را به 2 میلیارد نزدیک کند. «ایده اصلی» که از حضور بازیگران مطرحی چون بهرام رادان، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مهرداد صدیقیان بهره می‌برد، درباره رقابت بین یک زن و شوهر سابق در عرصه اقتصادی است که با حضور افراد دیگر ، وارد چالش های متفاوتی می شود. ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده اند، شرکت ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده اند .

رتبه دوم تا پنجم جدول شاهد رقابت نزدیکی بودیم و فروش هفتگی فیلم‌ها اختلاف اندکی نسبت به یکدیگر داشت.

«ایکس لارج» با فروش 356 میلیون و «تگزاس 2» با فروش 337 میلیون همچون هفته گذشته پرطرفدارترین کمدی‌های روی پرده بودند که به ترتیب در رتبه دوم و چهارم قرار گرفتند.

فیلم «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده علی‌رغم کاهش فروش توانست یک رتبه درجدول صعود کند و با فروش 346 میلیون تومان در جایگاه سوم قرار بگیرد که در جشنواره فجر نیز مورد توجه قرار گرفته بود، درباره قتل زنی به نام رضوان است که خانواده و اقوام آن به دنبال ثابت کردن قاتل بودن شوهر وی به دادگاه هستند.

«شبی که ماه کامل شد» با فروش 302 میلیون با اختلاف اندکی نسبت به «تگزاس 2» در رتبه پنجم قرار گرفت.
این هفته فیلم روسی به کارگردانی امیرحسین ثقفی اکران شد و با فروش 243 میلیون در رتبه هفتم جدول قرار گرفت. روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می شود. امیر آقایی، طناز طباطبایی، صابر ابر، محمود نظرعلیان، حسین مسلمی، بهمن صادق حسنی و میلاد کی‌مرام بازیگران اصلی این فیلم هستند.


دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها