صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تصاویر مراسم تقدیر از فیلمنامه نویسان برتر سال 97

هشتمین شب فیلمنامه کانون فیلم‌نامه نویسان با معرفی برگزیدگان هفت ژانر سینمایی و تقدیر از زنده یاد خشایار الوند برگزار شد.

فیلمنامه نویسان
معرفی بهترین فیلمنامه نویسان سال 97:


بهترین فیلمنامه هنر و تجربه
جایزه بهترین فیلم‌نامه هنر و تجربه با حضور پریسا شمس، محسن امیریوسفی و کیوان کثیریان به کاظم ملایی نویسنده فیلم «کوپال» تقدیم شد.

بهترین فیلمنامه موزیکال
جایزه بهترین فیلم‌نامه موزیکال با حضور عباس یاری، غلامرضا موسوی و رضا حیدرنژاد به فرشته طائرپور و افشین هاشمی برای خاله قورباغه تعلق گرفت.

بهترین فیلم‌نامه جنگی
سپس جایزه بهترین فیلم‌نامه جنگی با حضور جواد طوسی و علی اکبر قاضی نظام به محمد علی و حامد باشه آهنگر نویسنده «سرو زیر آب» اهدا شد.

بهترین فیلمنامه فانتزی
محسن امیریوسفی برای فیلم «آشغال های دوست داشتنی»

بهترین فیلم‌نامه اکشن
جایزه بهترین فیلم‌نامه اکشن با حضور طهماسب صلح‌جو و خسرو نقیبی به محمدحسین مهدویان و ابراهیم امینی برای فیلم «لاتاری» تقدیم شد.

بهترین فیلم‌نامه بخش جنایی
در ادامه جایزه بهترین با حضور حجت قاسم‌زاده اصل، مصطفی رستگاری و مهرداد فرید به هومن سیدی برای فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده» تعلق گرفت که نوید محمدزاده به جای او این جایزه را دریافت کرد.

بهترین فیلم‌نامه کمدی
جایزه بهترین فیلم‌نامه کمدی با حضور حسین فرح‌بخش، مهدی سجاده‌چی و مجید صالحی به علی فرقانی برای فیلم  «مصادره» تعلق گرفت.


بهترین فیلمنامه درام
جایزه ویژه بهترین فیلم‌نامه بخش دارم با حضور حسین ترابی، مسعود نقاش‌زاده و منوچهر شاهسواری به مجید رضا مصطفوی و پیام کرمی برای فیلم «آستیگمات» اهدا شد.
نویسندگان این اثر به حواشی و توقیف این فیلم اشاره و از گرفتن جایزه ابراز خوشحالی کردند.
جایزه اصلی این بخش به پیمان معادی برای فیلم «بمب، یک عاشقانه» تعلق گرفت که جایزه او را حبیب رضایی دریافت کرد.

در بخش بعدی فیلم‌نامه‌ منتخب مردمی در غالب یک کلیپ اعلام شد. «مغزهای کوچک زنگ‌زده» با ۴٧ درصد آرای مردم در این بخش برگزیده شد و  جایزه این قسمت با حضور اعضای شورای مرکزی کانون فیلم‌نامه نویسان به هومن سیدی تعلق گرفت که نویدمحمد زاده آن را دریافت کرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها