صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

غلامرضا موسوی: «پردیس سینمایی سیتی سنتر» در جذب مخاطب بسیار موثر است

رییس انجمن تهیه کنندگان سینمای ایران در بازدید از پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر عنوان کرد: این پردیس در جذب مخاطب برای فیلم ها بسیار موثر بوده است.

سیتی سنتر
غلامرضا موسوی گفت: به مردم اصفهان تبریک میگویم که صاحب سالن های سینمایی بسیار خوبی شده اند.

او تاکید کرد: ما به عنوان کارگردان همیشه نگران وضعیت سینماهای اصفهان بودیم چون این شهر بعد از تهران مخاطب های بسیار خوبی برای فیلم های ایرانی داشت اما به وضعیت سالن های سینمایی تا چند سال پیش هم رسیدگی نمی شد.

موسوی در ادامه گفت: از نگاه تهیه کنندگان، مردم مهمانان ما در سینماها هستند و معتقدیم باید از این مهمان ها خوب پذیرایی شود.

رییس انجمن تهیه کنندگان سینمای ایران افزود: لازمه خوب پذیرایی شدن فقط خوش آمدید گفتن در هنگام ورود نیست، در دنیای سینمایی ها پخش صدای خوب و تصویر خوب از ملزوماتی است که باید سالن های سینما داشته باشند چون این حق مردم است.

موسوی با اشاره به ظرفیت های بسیار خوب این پردیس بیان کرد: پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان به حق در رتبه گذاری سینماهای ایران«مدرن» گفته می شود.

او تاکید کرد: وسعت بسیار خوب پردیس سینمایی سیتی سنتر یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن است. امکاناتی مثل صندلی ها،نور و صدای بسیار ویژه در این پروژه دیده شده است و از ویژگی های بسیار خوب این پردیس هستند. او یادآور شد: سیتی سنتر اصفهان جذب مخاطب بسیار خوبی را در همین آغاز کار داشته است و ما امیدواریم در آینده همچنان در این امر موفق باشد.

موسوی گفت: سینماهای سیتی سنتر در امر دعوت از هنرمندان فیلم های مختلف نیز بسیار موفق بوده است و این موضوع به جذب مخاطب بسیار کمک می کند. نه تنها به عنوان یک تهیه کننده بلکه به عنوان یک تماشاچی نیز از مسئولان این پردیس سپاسگذارم و امیدوارم با انرژی بیشترآینده بسیار خوبی را برای مردم اصفهان رقم بزنند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها