صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«ایده اصلی» و «قسم» پرفروش‌های هفته/ جدول فروش (12 شهریور)

با نزدیک شدن به ایام سوگواری محرم این هفته نیز تمام فیلم‌های در حال اکران کاهش فروش را تجربه کرده‌اند و «ایده اصلی» برای چهارمین هفته متوالی صدرنشین بود.

فیلم «ایده اصلی» ساخته آزیتا موگویی با حفظ فروش خود و با توجه به فروش پایین سایر فیلم‌ها در چهارمین هفته اکرانش توانست همچون هفته‌های گذشته صدرنشین جدول باشد. این فیلم که همراه فیلم قسم بیشترین تعداد سالن را در اختیار دارد با فروش 467 میلیون، مجموع فروشش را به 2.3 میلیارد رساند. «ایده اصلی» که از حضور بازیگران مطرحی چون بهرام رادان، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مهرداد صدیقیان بهره می‌برد، درباره رقابت بین یک زن و شوهر سابق در عرصه اقتصادی است که با حضور افراد دیگر ، وارد چالش های متفاوتی می شود. ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده اند، شرکت ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده اند.

این هفته فیلم «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده با حفظ فروش خود توانست یک رتبه درجدول صعود کند و با 348 میلیون تومان در جایگاه دوم قرار بگیرد. این فیلم که در جشنواره فجر نیز مورد توجه قرار گرفته بود، درباره قتل زنی به نام رضوان است که خانواده و اقوام آن به دنبال ثابت کردن قاتل بودن شوهر وی به دادگاه هستند. «شبی که ماه کامل شد» با فروش 280 میلیون در رتبه سوم قرار گرفت. 

«سرخپوست» با فروش 248 میلیون و «قصر شیرین» با فروش 240 میلیون به ترتیب در رتبه چهارم و پنجم قرار گرفتند. 

فیلم روسی به کارگردانی امیرحسین ثقفی که جدیدترین فیلم اکران شده است با فروش 193 میلیون در رتبه هشتم جدول قرار گرفت. روسی یک فیلم عاشقانه است که به تراژدی ختم می شود. امیر آقایی، طناز طباطبایی، صابر ابر، محمود نظرعلیان، حسین مسلمی، بهمن صادق حسنی و میلاد کی‌مرام بازیگران اصلی این فیلم هستند.دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها