صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اولین همکاری مولانا و شمس در قونیه/ همکاری دو ستاره محبوب سینما در کنار هم

همکاری شهاب حسینی و پارسا پیروزفر در «مست عشق» فتحی در هفته‌های اخیر جنجال‌های رسانه‌ای زیادی را به وجود آورد. زیرا در ابتدا خبرها حاکی از انتخاب یک بازیگر ترک در نقش مولانا بود. اما با توجه به اعتراض‌های زیاد از سوی افکار عمومی در داخل ایران عوامل «مست عشق» به این نتیجه رسیدند که بازیگر نقش مولانا کسی غیر از پارسا پیروزفر نباشد.

اولین همکاری مولانا و شمس
همکاری شهاب حسینی و پارسا پیروزفر در «مست عشق» فتحی در هفته‌های اخیر جنجال‌های رسانه‌ای زیادی را به وجود آورد. به گونه‌ای که اکثر مخاطبان نسبت به این انتخاب ابراز خوشبینی کردند. اما نکته قابل توجه این است که «مست عشق» اولین همکاری شهاب حسینی و پارسا پیروزفر به عنوان بازیگر در کنار هم است، در ادامه روند همکاری این دو بازیگر محبوب سینما را مرور خواهیم گرد؛ 

همکاری نا فرجام

 پیش از این در سال 93 قرار بود این دو بازیگر در فیلم «فراموش شدگان» نادر طریقت کنار یکدیگر قرار بگیرند که در نهایت ساخت این اثر منتفی شد
شهاب حسینی که پیش‌تر پیوستنش به این پروژه قطعی شده بود، به واسطه همکاری با حسن فتحی در سریال «شهرزاد» انتخاب غافلگیرکننده‌ای نبود. اما انتخاب پارسا پیروزفر برای نقش اصلی آن هم زمانی که تقریبا همه مطمئن بودند یک بازیگر ترکیه‌ای قرار است نقش مولانا را بازی کند، بسیار خبرساز شد.

محبوبیتی ذاتی

علاوه بر محبوبیت حسینی و پیروزفر بین مردم، منتقدان و مخاطبان خاص سینما، دیگر نکته‌ای که همبازی شدن این دو بازیگر را جذاب‌تر می‌کند این است که حسینی و پیروزفر هر دو تجربه کارگردانی در کارنامه خود دارند و جزو بازیگران گزیده‌کار در سینمای این سال‌ها محسوب می‌شوند.

انتخاب‌های تاثیر گذار

«برادرم خسرو» یکی از کار‌های چند سال اخیر شهاب حسینی بود که مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. پارسا پیروزفر نیز با «شکاف» در سال 94 به سینما‌ها آمد فیلمی که مخاطبان خاص خود را داشت. این دو بازیگر سخت گیر حالا در یک فیلم متفاوت در کنار هم نقش آفرینی خواهند کرد.

تصمیمی جنجالی

بنابراین باید گفت انتخاب‌های اخیر آنها نشان می‌دهد در سینما دنبال پروژ‌ه‌های پر سر و صدا نبودند و ترجیح دادند در پروژه‌های جمع و جور با کارگردان‌های کم تجربه اما با انگیزه کار کنند. از این نظر پیوستن آنها به فیلم مست عشق که قطعا پروژه بزرگی خواهد بود و به دلیل موضوع مهم، حساس و جالب آن زیر ذره‌بین قرار خواهد گرفت، تصمیمی جنجالی خواهد بود چرا که می‌توان از حالا پیش‌بینی کرد کنجکاوی درباره کیفیت و چگونگی بازی آنها بیشتر از کنجکاوی درباره خود فیلم است.

‌حضور پر تعداد بر روی پرده نقره‌ای

از طرفی سال 98 برای هر دوی این بازیگران برخلاف سال‌های پیش سال پرکاری محسوب می‌شود حسینی فیلم لابیرنت، نرگس و شب را آماده اکران دارد و پیروزفر نیز در فیلم «مجبوریم» ساخته جدید درمیشیان یکی از نقش‌های اصلی را ایفا می‌کند و فیلم «بی‌حسی موضعی» که در جشنواره جهانی فجر نمایش داده شد را آماده اکران دارد.
 
 

 

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها