صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مراسم افتتاحیه «مسخره‌باز» در هتل اسپیناس با حضور بازیگران، عوامل فیلم و چهره‌های آشنای سینما + خرید بلیت

مراسم افتتاحیه «مسخره‌باز» روز جمعه ۱۹ مهرماه در «هتل اسپیناس»باحضور عوامل و بازیگران فیلم برگزار خواهد شد.

مسخره باز

«مسخره باز» اولین فیلم همایون غنی‌زاده از چهارشنبه 17 مهر در سینماهای سراسر کشور اکرانش را آغاز کرد. مراسم افتتاحیه این فيلم روز جمعه ۱۹ مهرماه در بزرگ ترین سالن سینمایی کشور «هتل اسپیناس» با ظرفیت ۲۵۰۰ نفر و باحضور عوامل و بازیگران فیلم و چهره‌های آشنای سینمایی برگزار خواهد شد.

مسخره‌باز داستان جوانی (صابر ابر) شیفته‌ی بازیگری است که در یک سلمانی به همراه بابک حمیدیان کار می‌کند و شب‌ها بعد از اتمام کار به تمرین بازیگری می‌پردازد. صاحب‌کار او کاظم آقا (علی نصیریان) که فردی معتقد به اصول اخلاقی است سر ماجرایی با سرهنگ کیانی از قدیم‌الایام مشکل دارد و ...

در این فیلم علی نصيريان، صابر ابر، بابک حمیدیان، رضا کیانیان، داریوش موفق، محسن حسینی و هدیه تهرانی به ایفای نقش می‌پردازند.
«مسخره باز» که در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و بسیار مورد توجه قرار گرفت، در هشت رشته نامزد دریافت سیمرغ بود و موفق شد چهار سیمرغ بهترین فیلم اول، بهترین فیلم هنر و تجربه، بهترین نقش مکمل مرد و بهترین جلوه‌های ویژه بصری را از آن خود کند.

 خرید بلیت افتتاحیه مسخره باز

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها