صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مراسم روز کودک در پردیس های سینمایی جنوب تهران برگزار شد

مراسم روز جهانی کودک در پردیس های سینمایی موسسه تصویر شهر واقع در جنوب شهر تهران برگزار شد.

جشن
به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر ، به مناسبت روز جهانی کودک پردیس های سینمایی این موسسه در جنوب و جنوب شرق تهران میزبان دانش آموزان و تحت پوشش بهزیستی بود.
این مراسم هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه تصویر شهر و دیگر مدیران این موسسه حضور داشتند.
بنابراین گزارش، در روز جهانی کودک در پردیس های سینمایی راگا، رازی و تماشا انیمیشن سینمایی مربی اژدها با دوبله همزمان به نمایش درآمد که با استقبال دانش آموزان همراه بود.
یادآوری می شود که موسسه تصویر شهر طرح زنگ سینما را از سال 87 با هدف حمایت و رونق بخشی به سینمای کودک و نوجوان و ایجاد اوقات فراغت مناسب برای دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی ایجاد و راه اندازی کرد و قرار است امسال با شکلی متفاوت تر و جذاب تر از سال های قبل اجرا شود، بدین منظور علاوه بر اکران فیلم های سینمایی ژانر کودک و نوجوان، اکران فیلم های انیمیشن را نیز در دستور کار قرار دهد.
این طرح به گونه ای است که بتواند تمامی مناطق تهران را تحت شعاع قرار داده و دانش آموزان مناطق مختلف تهران بتوانند در ساعت های صبح سینماها به تماشای فیلم های متناسب با گروه سنی خود بنشینند.


دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها