صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آغاز بلیت فروشی اکران ویژه فیلم «کلوپ همسران» به نفع خیریه آرا در ارگ تجریش

اکران همت عالی فیلم سینمایی «کلوپ همسران» هم زمان با فروش ۲ میلیاردی، به نفع جوانان ترخیص شده از بهزیستی که جویای کار ارزشمند هستند.

کلوپ همسران

اکران همت عالی فیلم سینمایی کلوپ همسران هم زمان با فروش ۲ میلیاردی، به نفع جوانان ترخیص شده از بهزیستی که جویای کار ارزشمند هستند.


خیریه آرا حامی جوانان کم بضاعت ۱۵ تا ۳۰ سال جهت ورود به دنیای کسب و کار است و باور دارد جوانان ترخیص شده از بهزیستی و دیگر کانال‌ها هم می‌توانند شغلی ارزشمند داشته باشند. مراسم اکران ویژه کلوپ همسران با حضور تهیه کننده و کارگردان اثر، مهدی صباغ زاده، علی انصاریان و مهرداد محمدی قهرمان دو و میدانی کشور یکشنبه ۲۱ مهرماه ساعت ۲۰:۰۰ در پردیس سینمایی ارگ برگزار خواهد شد.

تمام عواید فروش صرف امور خیریه و کارآفرینی افراد ترخیص شده از بهزیستی می‌شود. در این فیلم کمدی محمدرضاشریفی نیا، گوهر خیراندیش، میترا حجار، شقایق فراهانی، بیژن بنفشه خواه، محمدرضا هدایتی، علی انصاریان، سمیرا حسن‌پور، آرین مهر، آرزو نصیرپور، میترا مجدآبادی و بهنام ابطحی به ایفای نقش می‌پردازند.

خرید بلیت

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها