صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

ادامه پیشتازی «ماجرای نیمروز، رد خون» و فروش فوق‌العاده «مسخره‌باز» در اولین هفته اکران/ جدول فروش هفتگی (23 مهر)

«ماجرای نیمروز، رد خون» برای سومین هفته متوالی صدرنشین شد و «مسخره‌باز» در اولین هفته اکرانش به فروش نزدیک به 900 میلیون دست یافت.

جدول مهر

 «ماجرای نیمروز، رد خون» به کارگردانی محمدحسین مهدویان با فروش 903 میلیون تومان برای سومین هفته متوالی صدرنشین جدول فروش بود و مجموع فروشش را به 3.300 رساند.

«مسخره‌باز» اولین فیلم همایون غنی‌زاده که در جشنوار فجر بسیار مورد توجه قرار گرفت با فروش 878 میلیون تومان در رتبه دوم جدول قرار گرفت. این درحالی بود که مسخره‌باز در بین پنج فیلم بالای جدول کمترین تعداد سالن را در اختیار دارد.

مسخره‌باز داستان جوانی (صابر ابر) شیفته‌ی بازیگری است که در یک سلمانی به همراه بابک حمیدیان کار می‌کند و شب‌ها بعد از اتمام کار به تمرین بازیگری می‌پردازد. صاحب‌کار او کاظم آقا (علی نصیریان) که فردی معتقد به اصول اخلاقی است سر ماجرایی با سرهنگ کیانی از قدیم‌الایام مشکل دارد و ...

در این فیلم علی نصيريان، صابر ابر، بابک حمیدیان، رضا کیانیان، داریوش موفق، محسن حسینی و هدیه تهرانی به ایفای نقش می‌پردازند.

«کلوپ همسران» به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده که تنها کمدی روی پرده‌ سینماهاست با فروش 353 میلیون تومان در رتبه سوم قرار گرفت. «کلوپ همسران» داستان سه مرد است که در اجتماع از موقعیت عالی و قدرت و اقتدار برخوردار بوده ولی در منزل از همسران خود بشدت حساب می‌برند تا اینکه...

«درخونگاه» با فروش 328 میلیون و «سال دوم دانشکده من» با فروش 246 میلیون تومان به ترتیب در رتبه چهارم و پنجم جدول فروش قرار گرفتند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها