صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«زنبور کارگر» برای حضور در جشنواره فجر 38 آماده می‌شود

فیلم سینمایی «زنبور کارگر» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی افشین صادقی مراحل پایانی تولید خود را طی می‌کند.

زنبور کارگر


فیلم سینمایی «زنبور کارگر» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی افشین صادقی در مرحله انتخاب آهنگساز است، در این پروژه غلامرضا گمرکی به عنوان مشاور تهیه‌کننده حضور دارد و سعید نعمت اله نویسنده فیلمنامه است.

حمید فرخ‌نژاد، شبنم مقدمی، سعید آقاخانی، حسین مهری، علیرضا آرا، مارال فرجاد، مجید نوروزی، ستایش موسوی، داریوش سلیمی، علی اولیایی و پگاه آهنگرانی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «زنبور کارگر» آمده است بیوک که سال‌ها پیش زنش را به دلیل اهمال پزشکی از دست داده، در نزاعی کشته می‌شود. حالا دختر او درصدد قصاص قاتل است. در این میان تنها شاهد، دوست قاتل است.

گمرکی تهیه کنند سینما به مهر گفت: این فیلم حتما برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود و معتقدم که از جمله پروژهای سینمایی خوب امسال به شمار می‌رود.

گمرکی با اشاره به فیلم سینمایی «آقای سانسور» به کارگردانی علی جبارزاده هم گفت: این فیلم بعد از گذشت بیش از یک سال همچنان در انتظار دریافت نوبت اکران است و هنوز موفق نشده است در سینماها اکران شود، متاسفانه در حال حاضر سرگروه‌های سینمایی روند اکران فیلم‌ها را در دست دارند و هرآنچه بخواهند همان می‌شود. متاسفانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشخصاً سازمان سینمایی هم هیچ قدمی در رفع این مشکل برنمی‌دارند.

وی تاکید کرد: سینماداران تنها فیلم‌هایی را اکران می‌کنند که بازیگران شناخته شده و مخاطب‌پسند داشته باشد در غیر این صورت حتی اگر بهترین فیلم را داشته باشیم باز هم پشت درهای بسته اکران می‌ماند. همین مسائل سبب می‌شود تا فیلم‌های کمتری در حوزه سینمای مستقل تولید شود و مشکلات اقتصادی برای کسانی که از سینما درآمدزایی می‌کنند پیش می‌آید.

گمرکی در پایان درباره جدیدترین پروژه سینمایی خود گفت: به زودی قرار است فیلمی را با نام «جنس لطیف» با کارگردانی محسن آقاخان جلوی دوربین برود که تهیه‌کنندگی آن را برعهده دارم.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها