صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

چهار نشست تخصصی با موضوع «روایت در فیلم کوتاه» برگزار می‌شود

چهار نشست‌ تخصصی آموزشی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در حوزه «روایت در فیلم کوتاه» با حضور «رامتین شهبازی»، «محمد شهبا»، «محمد گذرآبادی» و «مجید برزگر» برگزار می‌شود.

فیلم کوتاه

به گزارش سینماتیکت به نقل از ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ در این رویداد هنری نشست‌های تخصصی متنوعی تحت عنوان «20 نشست 36» برگزار خواهد شد که از جمله برنامه‌های تخصصی آن می‌توان به نشست‌هایی با موضوع «روایت در فیلم کوتاه»، با حضور رامتین شهبازی به عنوان دبیرعلمی این روز از جشنواره، اشاره کرد.
بر اساس این گزارش؛ نشست اول با عنوان «چیستی روایت» با حضور محمد شهبا، نشست دوم با عنوان «روایت - ناروایت در سینمای تجربی» با حضور رامتین شهبازی، نشست سوم با عنوان «شیوه‌های خلق روایت در فیلم کوتاه» با حضور محمد گذرآبادی و نشست چهارم نیز با عنوان «روایت‌شناسی در فیلم کوتاه» با حضور مجید برزگر برگزار می‌شود.
نشست‌های تخصصی «20 نشست 36» در ایام برگزاری جشنواره امسال از ساعت 15 تا 22:30 در حوزه‌های مختلف فیلم‌سازی برگزار می‌شود و هر روز یک دبیرعلمی مجزا دارد. بر این اساس دبیران علمی با توجه به موضوع انتخابی هر روز، نشست‌هایی را با حضور اساتید سرشناس آن حوزه طراحی و برگزار می‌کنند.
گفتنی است؛ فراخوان ثبت‌نام علاقه‌مندان جهت حضور در این نشست‌های تخصصی طی روزهای آینده از طریق سایت انجمن سینمای جوانان ایران منتشر خواهد شد.

سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران 18 تا 24 آبان‌ماه در پردیس سینماگالری ملت برگزار می‌شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها