صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نشست‌های تخصصی آموزشی با موضوع «فیلم‌برداری» با حضور محمود کلاری و تورج اصلانی

در سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، چهار نشست‌ تخصصی آموزشی با موضوع «فیلم‌برداری» به دبیرعلمی «محمود کلاری» برگزار می¬شود.

جشنواره فیلم کوتاه

به گزارش سینماتیکت به نقل از ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ در هر یک از روزهای جشنواره امسال، نشست‌های تخصصی متنوعی تحت عنوان «36-20» برگزار می‌شود که یکی از روزهای آن به نشست‌هایی با موضوع «فیلم‌برداری» اختصاص دارد.
این نشست¬های‌ تخصصی آموزشی با حضور «محمود کلاری» به عنوان دبیرعلمی و «ارسطو مداحی‌گیوی»، «تورج اصلانی» و «ساعد نیک‌ذات» به عنوان استادان این حوزه برگزار می‌شود.
بر این اساس، اولین نشست با عنوان «فضاسازی با نورپردازی» با حضور ارسطو مداحی‌گیوی، نشست دوم با عنوان «فضاسازی در تصویر» با حضور تورج اصلانی، نشست سوم با عنوان «رابطه دوربین و فیلم‌نامه» با حضور ساعد نیک‌ذات و چهارمین نشست با عنوان «تجربه‌گرایی در فیلم‌برداری» با حضور ارسطو مداحی گیوی، تورج اصلانی و ساعد نیک‌ذات، به جای هومن بهمنش (که پیش از این اعلام شده بود)، برگزار خواهد شد.
مجموعه نشست‌های تخصصی «36-20» هر روز از ساعت 15 تا 22:30 در حوزه‌های مختلف فیلم‌سازی برگزار می‌شود و هر روز یک دبیرعلمی مجزا دارد. بر این اساس دبیران علمی با توجه به موضوع انتخابی هر روز، نشست‌هایی را با حضور اساتید سرشناس آن حوزه طراحی و برگزار می‌کنند.
گفتنی است؛ نام‌نویسی علاقه‌مندان جهت حضور در این نشست‌های تخصصی از 8 آبان‌ماه آغاز شده و تا 17 آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.
سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران 18 تا 24 آبان‌ماه در پردیس سینماگالری ملت برگزار خواهد شد. پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره از طریق سایت «سینماتیکت» انجام می‌شود و در ایام برگزاری جشنواره به صورت روزانه و حضوری نیز از طریق گیشه بلیت فروخته خواهد شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها