صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مستند‌ساز مشهور پرتغال در هیأت داوری جشنواره فیلم کوتاه تهران

«گارسیا بورخس» کارگردان و تهیه‌کننده مشهور پرتغالی در «سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران» به عنوان یکی از اعضای هیأت داوران بخش بین الملل حضور دارد.

فیلم کوتاه


به گزارش سینماتیکت به نقل از ستاد خبری سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ گارسیا بورخس، کارگردان و تهیه‌کننده پرتغالی، از سال 1976 فیلم‌سازی را شروع کرده درسال 1979 به تلویزیون پرتغال پیوسته است. او یکی از تهیه‌کنندگان و کارگردانان مشهور تلویزیون این کشور به شمار می‌آید.
نگاهی به سابقه هنری این داور نشان می‌دهد؛ بورخس که در سال‌های فعالیت‌اش عضو هیأت دواران جشنواره‌های بین‌المللی بوده؛ اخیراً در حال ساخت مستندی با موضوع زبان گوارانی قدیمی در آمریکای جنوبی بوده است.
بر اساس این گزارش؛ «جینکا دلابارکا» از کشور نیوزلند، «شوبرا گوپتا» از کشور هند، «احمد الستی» از کشور ایران و «توری‌فینا چیارو» از کشور بلژیک، به عنوان دیگر اعضای هیأت داوران بخش بین‌الملل آثار این دوره از جشنواره را داوری خواهند کرد.

سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از 18 تا 24 آبان در پردیس سینما گالری ملت برگزار می شود. پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره از طریق سایت «سینماتیکت» انجام می‌شود. همچنین در ایام برگزاری جشنواره به صورت روزانه و حضوری نیز از طریق گیشه بلیت فروخته خواهد شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها