صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

دکتر شعیری به جمع استادان نشست «روایت در فیلم کوتاه» اضافه شد

دکتر «حمیدرضا شعیری» به همراه رامتین شهبازی نشست «روایت - ناروایت در سینمای تجربی» را برگزار خواهند کرد.

فیلم کوتاه

به گزارش ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ نشست تخصصی «روایت – ناروایت در سینمای تجربی» در روز سوم نشست‌های «۳۶-۲۰» برگزار می شود که این روز به موضوع «روایت در فیلم کوتاه» اختصاص یافته است.
نشست‌های تخصصی «۳۶-۲۰» در طول ایام برگزاری جشنواره از ساعت 15 تا 22:30 در حوزه‌های مختلف فیلمسازی برگزار می‌شود و هر روز یک دبیرعلمی مجزا خواهد داشت. محمد اطبایی، محمود کلاری، شهرام مکری، سعید عقیقی و رامتین شهبازی دبیران علمی این نشست‌ها هستند که بر اساس موضوع انتخابی هر روز، برنامه‌های خود را با حضور استادان سرشناس آن حوزه طراحی و برگزار می‌کنند. نام‌نویسی برای حضور در این نشست‌ها از چهارشنبه 8 آبان‌ماه آغاز شده و تا 17 آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.

سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از 18 تا 24 آبان‎ماه در پردیس سینماگالری ملت برگزار می‌شود. پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره از طریق سایت «سینماتیکت» انجام می‌شود و در ایام برگزاری جشنواره به صورت روزانه و حضوری نیز از طریق گیشه بلیت فروخته خواهد شد.

خرید بلیت جشنواره فیلم کوتاه

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها