صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

چهار نشست‌ تخصصی با موضوع «اکسپریمنتال»

چهار نشست‌ تخصصی با موضوع «اکسپریمنتال» در سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران برگزار می‌شود.

فیلم کوتاه

چهار نشست‌ تخصصی آموزشی با موضوع «اکسپریمنتال» در سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران برگزار می‌شود که در آن «شهرام مکری» به عنوان دبیرعلمی حضور خواهد داشت.

به گزارش ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ در هر روز از این رویداد سینمایی نشست‌های تخصصی متنوعی تحت عنوان «36-20» برگزار می‌شود که یکی از روزهای آن به نشست‌هایی با موضوع «اکسپریمنتال» با حضور مکری به عنوان دبیرعلمی این روز از جشنواره اختصاص دارد.
بر اساس این گزارش؛ اولین نشست با عنوان «تجربه‌گرایی در تصویرسازی» با حضور فرهاد فزونی، نشست دوم با عنوان «تجربه‌گرایی در تأتر» با حضور علی‌اصغر دشتی، نشست سوم با عنوان «بررسی فیلم‌های تجربی» با حضور مجید برزگر، تی‌یام یابنده، شهرام مکری و مسعود مددی و نشست چهارم نیز با عنوان «سینمای تجربه‌گرا» با حضور مجید برزگر، تی‌یام یابنده، شهرام مکری و مسعود مددی برگزار خواهد شد.
نشست‌های تخصصی با عنوان «۳۶-۲۰» در ایام برگزاری این دوره از جشنواره از ساعت 15 تا 22:30 در حوزه‌های مختلف فیلم‌سازی برگزار می‌شود که هر روز یک دبیرعلمی مجزا دارد. بر این اساس دبیران علمی با توجه به موضوع انتخابی هر روز، نشست‌هایی را با حضور اساتید سرشناس آن حوزه طراحی و برگزار می‌کنند.

گفتنی است؛ نام‌نویسی علاقه‌مندان جهت حضور در این نشست‌های تخصصی از 8 آبان‌ماه آغاز می‌شود و تا 17 آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.

سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران 18 تا 24 آبان‌ماه در پردیس سینماگالری ملت برگزار می‌شود. پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره از طریق سایت «سینماتیکت» انجام می‌شود و در ایام برگزاری جشنواره به صورت روزانه و حضوری نیز از طریق گیشه بلیت فروخته خواهد شد.

خرید بلیت جشنواره فیلم کوتاه

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها