صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پخش آنلاین نشست‌ها به صورت رایگان برای دفاتر انجمن سینمای جوان

نشست‌های تخصصی سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به صورت آنلاین در دفاتر منتخب انجمن سینمای جوانان ایران در سراسر کشور رایگان پخش می‌شود.

جشنواره

به گزارش ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ کلیه نشست‌های تخصصی جشنواره امسال با عنوان «۳۶-۲۰» برای هنرجویان، مربیان، فیلم‌سازان و علاقه‌مندان شهرستانی به صورت رایگان در دفاتر سینمای جوانان ایران به نمایش در می‌آید.
این برنامه در راستای گسترش برابری آموزشی و حمایت از استعدادهای شهرستان‌ها جزو طرح‌های حمایتی رایگان انجمن سینمای جوانان - همچون طرح رایگان امید - است که در طول سال با موضوعات مختلف توسط دفاتر این انجمن به صورت ملی و سراسری اجرا می‌شود.
بر اساس این گزارش، نشست‌های تخصصی از ساعت ۱۵ تا ۲۲:۳۰ به مدت پنج روز (یکشنبه ۱۹ تا پنجشنبه ۲۳ آبان) در تهران برگزار و در دفاتر سینمای جوان شهرستان‌ها همزمان نمایش داده می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در نشست‌های آنلاین با دفتر انجمن سینمای جوانان ایران شهر خود تماس حاصل فرمایند.
سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران 18 تا 24 آبان‌ماه در پردیس سینماگالری ملت برگزار می‌شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها