صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

هفته پرفروش کمدی‌ها با استقبال بی‌نظیر از «مطرب» / جدول فروش (21 آبان)

جدیدترین ساخته مصطفی کیایی با بازی پرویز پرستویی الناز شاکردوست و محسن کیایی تنها با یک هفته اکران به مرز 5 میلیارد رسید. «چشم و گوش بسته» به کارگردانی دیگر فیلم کمدی بود که هفته اول اکرانش را با فروش میلیاردی پشت سر گذاشت.

جدول

فیلم مطرب جدیدترین ساخته مصطفی کیایی با بازی پرویز پرستویی الناز شاکردوست و محسن کیایی تنها با یک هفته اکران به مرز 5 میلیارد رسید و با اختلاف صدرنشین جدول فروش شد.
این فیلم داستان خواننده‌ای است که تصور می‌کند می‌تواند یک خواننده بزرگ و موفق شود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: اینا اصلا مارو قبول ندارن بهمون میگن مطرب.

پرويز پرستويى، الناز شاكردوست، مهران احمدى، حسين اميدى و محسن كيايى بازیگران اصلی این فیلم هستند.

«چشم و گوش بسته» به کارگردانی فرزاد موتمن دیگر فیلم کمدی بود که هفته اول اکرانش را با فروش میلیاردی پشت سر گذاشت و در رتبه دوم جدول جای گرفت.

در خلاصه داستان فیلم آمده است مردی توسط یک زن تبهکار کُشته می‌شود و دو غریبه را به جرم قتل بازداشت می‌کنند. یکی صحنه قتل را ندیده چون نابیناست، آن یکی هم فقط صحنه را دیده چون ناشنواست! آنها یک صبح تا غروب فرصت دارند که از این مهلکه جان سالم به در ببرند.

«هزارتو» نیز در ادامه اکران موفقش با فروش 750 میلیون تومان سومین فیلم پرفروش هفته بود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها