صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«گیرنده» به اکران در سینماها نزدیک شد / تصاویر فیلم

فیلم سینمایی «گیرنده» به کارگردانی مهرداد غفارزاده به اکران در سینماهای تهران و شهرستان‌ها نزدیک شد.

 به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، طبق برگزاری جلسه میان «مهرداد غفارزاده» کارگردان، «شفیع آقامحمدیان» مدیر عامل مرکز گسترش و سینمای مستند و تجربی و «حبیب اسماعیلی» پخش کننده برگزار شد قرار شد آنونس دوم فیلم سینمایی «گیرنده» برای پخش در تلویزیون آماده شود.
 

همچنین در این جلسه مقرر گردید تا تبلیغات شهری این فیلم از هفته آینده در سراسر کشور آغاز شود.
به گزارش فارس، فیلم سینمایی «گیرنده» در گروه سینمایی قدس بعد از اتمام نمایش «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» ساخته روح الله به اکران عمومی درخواهد آمد.
 
 

بنابراین گزارش، قبل از اکران این فیلم یک نمایش خصوصی برای اهالی رسانه و فیلمسازان در سینما قدس برگزار خواهد شد و در آن مراسم قرار است از پوستر این فیلم نیز رونمایی به عمل آید.
 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: قرار است رئیس جمهور از شهری کوچک که مشخص نیست در کجای ایران قرار دارد، بازدید کند. به این علت اکثر مردم شهر شروع به نوشتن نامه برای رئیس جمهور می‌کنند و مشکلات خود را در نامه توضیح می‌دهند. داستان از جایی شروع می‌شود که هیئت دولت پس از بازدید از شهر می‌روند و یک محموله نامه پس از رفتن رئیس جمهور و همراهانش به فرمانداری می‌رسد و چون قرار است رئیس جمهور در همان روز از طریق فرودگاه به تهران باز گردد نامه‌ها باید هر چه سریعتر به دست رئیس جمهور برسد. در این بین شخص کارخانه داری بعلت اینکه منافع شخصیش با رسیدن نامه ها به دست رئیس جمهور در معرض خطر قرار می‌گیرد برای رسیدن نامه‌ها مانع تراشی می‌کند و ....
 
سعید راد، محمد رضا شریفی‌نیا، سیامک اطلسی، پردیس افکاری، چکامه چمن ماه، نیما شاهرخ شاهی و محمدرضا غفاری در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.
عوامل سازنده این فیلم عبارتند از:
فیلم‌نامه‌نویس و کارگردان: مهرداد غفارزاده، نویسندگان: مهرداد موفق یامی، محمدرضا باباگلی و اکبر روح،تهیه‌کننده: محمد قهرمانی، مدیر تولید: مجتبی امینی، مدیر تدارکات: سید مقصود میرهاشمی، طراح چهره پردازی: سودابه خسروی،انتخاب بازیگران: محمد رضا شریفی‌نیا، طراح صحنه و لباس: بابک پناهی.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها