صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

زندگی ناصر ملک‌مطیعی مستند می‌شود

نوید نامور مستندی از زندگی ناصر ملک‌مطیعی بازیگر قدیمی سینمای ایران می‌سازد.

ملک مطیعی

مستند سینمایی «برای ثبت در تاریخ» در کنار روایتِ زندگی، منش و مرام زنده‌یاد ناصر ملک‌مطیعی را با دو رویکرد زندگی ورزشی و هنری او از نگاه دوستانش بررسی می‌کند.
در این مستند تصاویر دیده‌نشده‌ای از این بازیگر پیشکسوت سینمای ایران برای نخستین‌بار به نمایش درمی‌آید.
ناصر ملک مطیعی ستاره سینمای دهه ۵۰ ایران است. او که فیلم‌هایی ماندگار در آن سال‌ها دارد، پس از سال۶۰ و بازی در «برزخی‌ها» و پایین کشیدن این فیلم از پرده سینما، دیگر اجازه رفتن جلوی دوربین را پیدا نکرد.
تا اینکه سرانجام در اواخر دهه ۸۰ در فیلم نقش نگار علی عطشانی جلوی دوربین رفت. فیلمی که سه سال توقیف شد و در نهایت اکرانی محدود داشت.
آخرین باری که نام این هنرپیشه نامی سر زبان‌ها افتاد، دو مصاحبه همزمان او با برنامه‌ای در شبکه شما و «دورهمی» مهران مدیری بود که دعوای این دو گروه برنامه‌ساز سبب شد تا این مصاحبه‌ها با دستور رئیس صداوسیما پخش نشود.
حالا مستند «برای ثبت در تاریخ» به زوایای گوناگون زندگی این چهره سرشناس سینمای پرداخته است.

مستند «برای ثبت در تاریخ» به کارگردانی نوید نامور و تهیه‌کنندگی امیرحسین جهددوست در روزهای گذشته در چند لوکیشن در تهران جلوی دوربین رفته است.

دیگر عوامل تولید این مستند عبارتند از: مدیرفیلمبرداری: امین اسحاقیان؛ مدیر تولید:حکیمه فانی؛ دستیار اول و برنامه‌ریز: سجاد طاهری؛ دستیار دوم کارگردان: ریحانه جهانی؛ فیلمبردار: علیرضا اسحاقیان؛ عکاس: مائده خالدان ؛ تدارکات: فرید محمدی

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها