صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پشت پرده توقف فیلمبرداری فیلم جدید حمید نعمت الله

انجام تعهدات مالی سرمایه گذار فیلم قاتل وحشی به رغم برخی ادعاها

حمید نعمت الله

خبرگزاری مهر در خبری از توقف فیلمبرداری قاتل وحشی خبر داد
در خبر این رسانه آمده است:
تصویربرداری فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» به کارگردانی حمید نعمت‌الله که شهریورماه امسال کلید خورده بود، به دلیل مشکلات مالی متوقف شده است.

توقف تصویربرداری این فیلم در حالی است که طی چند روز گذشته و در فضای مجازی خبرهایی از ثبت تقاضای عوامل این فیلم برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر منتشر شد.

پیگیری های سینما سیار نشان می دهد تمامی تعهدات مالی محمد صادق رنجکشان سرمایه گذار فیلم در تولید فیلم قاتل وحشی براساس نظرات کارشناسی انجام شده و آنچه به عنوان مشکل مالی اشاره شده صحت نداشته و مشکل اصلی این پروژه، مربوط به تیم تولید است.

به نظر می رسد در روزهای آتی در صورت حل مشکلات پیش آمده، شاهد ادامه فیلمبرداری قاتل وحشی خواهیم بود و در غیر اینصورت شرایط به گونه ای دیگر رقم خواهد خورد.

لازم به ذکر است این افراد از ابتدای پروژه با انتشار اخباری سعی در حاشیه سازی برای فیلم و سرمایه گذاران آن کرده بودند و انتشار برخی اخبار در رسانه های مجازی دلیل این ادعاست.

این درحالی است که برخی در فضای مجازی در تلاش برای فشار به سرمایه گذاران فیلم قاتل وحشی برای ادامه تولید فیلم در هر شرایطی را دارند اما به نظر می رسد شرایط فارغ از فشارهای رسانه ای از سوی سرمایه گذاران فیلم در حال پیگیری است و تصمیم درباره ادامه فیلمبرداری یا عدم ادامه کار، بر اساس شرایط موجود و قوانین اتخاذ خواهد شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها