صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«مطرب» به باشگاه بیست میلیاردی‌ها پیوست/ افزایش استقبال مخاطبان از انیمیشن‌ها

«مطرب» توانست از مرز 20 میلیارد عبور کند و افزایش استقبال مخاطبان از انیمیشن‌ها آنها را جزو ده فیلم پرفروش هفته قرار داد.

[n,gمطرب به کارگردانی مصطفی کیایی برای پنجمین هفته متوالی با فروش 3.8 میلیاردی با اختلاف صدرنشین جدول بود و مجموع فروشش را به بیش از 21 میلیارد رساند. به احتمال زیاد «مطرب» در صورت حفظ فروش میلیاردی خود، در هفته‌های آتی به پرفروش‌ترین کمدی سال تبدیل خواهد شد. 

کمدی "چشم و گوش بسته" به کارگردانی فرزاد موتمن با فروش 1.38 میلیارد و "منطقه پرواز ممنوع" با فروش 934 میلیون دیگر فیلم‌های پرمخاطب هفته گذشته بودند و به ترتیب در رتبه دوم و سوم قرار گرفتند.
دو انیمیشن «بنیامین» با فروش 543 میلیون و «آخرین داستان» با فروش 127 میلیون نیز با استقبال مخاطبان روبرو شده و به ترتیب در رتبه چهارم و ششم قرار گرفتند. آخرین داستان نماینده ایران در مراسم اسکار 2020 است و برداشتی از داستان‌های شاهنامه است. 

«خداحافظ دختر شیرازی» به کارگردانی افشین هاشمی اولین هفته اکرانش را با تعداد سینماهای کم و فروش 93 میلیون پشت سر گذاشت. در خلاصه داستان فیلم آمده است: یکی از شیراز، یکی از آبادان، هر ۲ در تهران! مجبورند فعلن با هم سر کنند تا محمودِ نارفیق را پیدا کنند.

در این فیلم شبنم مقدمی، افشین هاشمی، آیسان حداد، مونا فرجاد، حسین محب‌اهری، ونوس شمس و رویا تیموریان به ایفای نقش می‌پردازند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها