صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

گزارش تصویری سینماتیکت از چهارمین روز جشنواره سینما حقیقت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: از مستندهای مرتبط با موضوعاتمان حمایت می‌کنیم

حقیقت
محمدجواد آذری جهرمی ضمن حضور در محل برگزاری سیزدهمین جشنواره «سینما حقیقت» عنوان کرد که از مستندهایی با موضوعات مرتبط با وزارت خانه شان حمایت می‌کنند.
محمدجواد آذری جهرمی به همراه همسر و فرزندش عصر امروز ۲۲ آذرماه ضمن بازدید از بخش های مختلف سیزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» به تماشای مستند «رویای آب» ساخته محمد واعظی نشستند.
وی در ادامه به امضای پوستر این رویداد پرداخت و درباره اهمیت ساخت مستندهایی با موضوعات مرتبط با وزارت ارتباطات عنوان کرد: بخشی از وظایف ما ترویج فرهنگ استارتاپی و بسترسازی و زمینه سازی برای توسعه اقتصادی دیجیتال است طبیعتاً هر فعالیت اقتصادی پیوست فرهنگی هم دارد. سازمان فناوری اطلاعات در کار خوبی که امروز دیدیم با نام «رویای آب» مشارکت داشت و در نظر داریم در مستندهای آینده هم مشارکت می کنیم تا اثرات خوب داشته باشیم.
وی در پایان گفت: برنامه داریم تا از مستندهایی که در این حوزه ساخته می شود حمایت کنیم. حمایت از جشنواره «سینماحقیقت» هم در همین بستر تعریف می شود چراکه فضای پخش مستندها همین جاست که این موضوع هم ان شاالله در برنامه‌های ما قرار می‌گیرد.
پرفروش‌های روز چهارم جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت معرفی شدند
حضور یک مستند خارجی در جمع پرفروش‌ها
دو فیلم مستند ایرانی «قرقبان» و «قیچی» به همراه مستند «تشییع جنازه رسمی» از لیتوانی و هلند به عنوان پرفروش ترین آثار پنجشنبه ۲۱ آذر ماه در جشنواره بین المللی سینماحقیقت معرفی شدند.

فیلم های «قرقبان» به کارگردانی فتح الله امیری و نیما عسگری، «تشییع جنازه رسمی» به کارگردانی سرگئی لوزنیتسا و «قیچی» به کارگردانی الناز دیبافر موفق شدند به ترتیب رتبه های اول تا سوم پرفروش ترین آثار روز چهارم سیزدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت را از آن خود کنند.

گفتنی است این آمار صرفا مربوط به آثاری است که بلیت آن ها از طریق سامانه سینماتیکت فروخته شده است.دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها