صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«مطرب» پرفروش‌ترین کمدی سال شد/ جدول فروش هفتگی تا 26 آذر

فیلم‌های «جان‌دار» ساخته حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری و «23 نفر» به کارگردانی مهدی جعفری نیز در اولین هفته اکرانشان با وجود تعداد سالن‌های کم به فروش مطلوبی دست یافتند.

جدول 27 آذر

فیلم «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی این هفته با 3.4 میلیارد توانست مجموع فروشش را به بیش از 25 میلیارد برساند و با پشت سر گذاشتن فیلم «تگزاس» پرفروش‌ترین کمدی سال لقب گیرد. به احتمال زیاد مطرب می‌تواند با عبور از سد «متری شیش و نیم»، خود را به صدر جدول پرفروش‌ترین فیلم‌های سال برساند.

«چشم و گوش بسته» با فروش 1.3 میلیارد و «منطقه پرواز ممنوع» با فروش 878 میلیون تومان به ترتیب در رتبه دوم و سوم جدول قرار گرفتند.

این هفته فیلم‌ «جان‌دار» ساخته حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری و فیلم «23 نفر» به کارگردانی مهدی جعفری اولین هفته اکرانشان را پشت سر گذاشتند و با وجود تعداد سالن‌های کم به فروش مطلوبی دست یافتند. 

«جان دار» با فروش 730 میلیون تومان در رتبه چهارم قرار گرفت. در خلاصه داستان فیلم آمده است: وقتی بدترین کار دنیا میشه بهترین راه، چیکار میشه کرد؟
فاطمه معتمدآریا، حامد بهداد، باران کوثری، مسعود کرامتی، علی شادمان، گیتی قاسمی، محمد علی‌محمدی، امیر احمد قزوینی و جواد عزتی بازیگران اصلی جان‌دار هستند.

«23 نفر» با فروش 178 میلیون در رتبه ششم جدول جای گرفت. این فیلم روایت گروهی از رزمندگان نوجوان ایرانی است که در جریان جنگ ایران و عراق در سال ۱۳۶۱ به اسارت نیروهای عراقی درآمدند.


دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها