صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تصمیم جدید حوزه هنری برای اکران فیلم در سینما آزادی

شنیده شده حوزه هنری در نامه ای به وزیر ارشاد ضمن اعتراض به عدم ارائه حواله نمایش به سینمای آزادی آن را غیر قانونی دانسته و عنوان کرده در صورت ادامه این روال خارج از قواعد شورای صنفی، فیلم‌های در حال اکران را به نمایش درمی‌آورد.

 به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، چندی پیش محسن مؤمنی رییس حوزه هنری طی نامه‌ای محرمانه که چند روز قبل برای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شد از شرایط پیش آمده برای سینما آزادی و استقلال گلایه کرده است و درخواست کرده تا تحریم سینما آزادی حذف شود.

در همین حال شنیده شده حوزه هنری نیز در این مورد به وزیر ارشاد عنوان کرده که چون این تصمیم غیرقانونی است درصورت تداوم آن تا روز سه شنبه(امروز) این نهاد خارج از قواعد شورای صنفی، فیلم‌های در حال اکران را در سینماهایش به نمایش درمی‌آورد.

این در حالی است که به غیر از حوزه هنری، نهاد دیگری هم به عملکرد شورای صنفی نمایش مبنی بر عدم ارایه حواله نمایش به سینما آزادی معترض است.

بنا براین گزارش ، چندی پیش شورای صنفی نمایش اعلام کرد که در اقدامی تلافی جویانه به سینما آزادی و استقلال حواله نمایش فیلم جدید نمی‌دهد. همین موضوع باعث شده این دو سینما تا اطلاع ثانوی نتوانند فیلم جدیدی اکران کنند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها