صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

ادامه تحریم سینما آزادی

سخنگوی شورای صنفی نمایش عنوان کرد: علیرغم احترام به نظرات وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی امکان هیچ تجدید نظری درباره سینما آزادی وجود ندارد.

 حبیب کاوش سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره جلسه امروز این شورا به خبرنگار مهر گفت: قرارداد فیلم‌های "دوباره با هم" در گروه سینمایی استقلال بعد از فیلم "یک عاشقانه ساده"، "دزدان خیایان جردن" بعد از فیلم "گیرنده" در گروه سینمایی قدس و "این جا آخر دنیا است" در گروه سینمایی آفریقا به ثبت رسید.

وی همچنین درباره روشن شدن تکلیف سینما آزادی افزود: ظاهرا وزیر ارشاد با حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی و شهردار تهران در ارتباط با مشکل سینما ازادی جلسه داشتند. ماحصل این گفتگوها نامه‌ای بوده که به ریاست سازمان سینمایی ارائه شده و وی نیز این نامه را برای تجدید نظر در تحریم سینما آزادی در اختیار شورا قرار داده است.

کاوش ادامه داد: ما امروز در شورا با حضور اعضای انجمن سینماداران، نمایندگانی از دفاتر پخش و اعضای اتحادیه تهیه‌کنندگان نظرات را جمع کردیم و به این نتیجه رسییم که با وجود احترام به نظرات وزیر و رئیس سازمان سینمایی، با توجه به شرایطی که وجود دارد هیچ امکان تجدید نظری درباره سینما آزادی وجود ندارد. بیانیه ای نیز دراین‌باره به زودی منتشر می‌شود.

نمایندگان خانه سینما در کمیته اصلاح خانه سینما مشروعیت ندارند

وی همچنین درباره انتخاب نمایندگان خانه سینما برای اصلاح اساسنامه گفت: این انتخاب مشروعیت ندارد و باید بر اساس یک فرایند دموکراتیک این امر صورت می‌گرفت. به طوریکه تمامی اعضای صنوف در سالنی همچون وزارت کشور دور هم جمع می‌شدند و افرادی نامزد شده و از میان آنها انتخاب صورت می گرفت.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها