صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

عکس / حامد بهداد و رضا عطاران در فیلم داریوش مهرجویی (چه خوبه که برگشتی)

محمدرضا دلپاک طراحی صدای «چه خوبه که برگشتی» تازه‌ترین اثر داریوش مهرجویی را آغاز کرد.

 همزمان با صداگذاری، امیر سحرخیز در حال به پایان بردن جلوه‌های بصری فیلم است تا فیلم برای نمایش در سی و ‌یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر آماده شود.

«چه خوبه که برگشتی» همچون «مهمان مامان» و «اجاره‌نشین‌ها» ساخته‌های قبلی داریوش مهرجویی مضمون کمدی دارد و نسخه اولیه آن دوم دی به دفتر جشنواره ارائه شده است.حامد بهداد و رضا عطاران در نمایی از فیلم سینمایی «چه خوبه که برگشتی»

فیلمبرداری «چه خوبه که برگشتی» 20 آبان در تهران آغاز و پس از سی و یک جلسه فیلمبرداری 24 آذر در محمودآباد شمال به پایان رسید.

خلاصه داستان: فرزاد جراح دندانپزشک پس از سال‌ها به ایران می‌آید تا دور از مسائل آشفته زندگی‌اش نفسی تازه کند. ولی ورود او هم زمان است با پدیدار شدن یک شی مرموز شبه فضایی و خانم دکتر یاسمین و سنگ‌های جادویی‌اش که رفاقت دیرینه فرزاد و کامبیز را که سال‌هاست در همسایگی هم در کنار دریا زندگی می‌کنند به جدالی بیهوده می‌کشاند.

بازیگران فیلم «چه خوبه که برگشتی» عبارتند از حامد بهداد، مهناز افشار، رضا عطاران، همایون ارشادی، علیرضا جعفری، علی اصغر طبسی، راضیه فرجی، محمد کارت، محسن بشیر، عرشیا توفیقی، اکبر نیری، محمد ثانی، قربان خدادوست و... با حضور رویا تیموریان و حسن پورشیرازی

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها