صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مانی حقیقی: تحریم حوزه هنری تاثیری در فروش «پذیرایی ساده» ندارد

کارگردان ˈپذیرایی سادهˈ گفت، تحریم حوزه هنری اثری در فروش این فیلم سینمایی ندارد و فیلم های تحریمی حوزه هنری با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شده اند.

پذیرایی ساده
 ˈمانی حقیقیˈ افزود: اکران نشدن ˈپذیرایی سادهˈ در سینماهای حوزه هنری، در استقبال مردم از این اثر سینمایی به هیچوجه تاثیری نخواهد داشت.

وی یادآور شد: فیلم های تحریم شده از سوی حوزه هنری که پیشتر به نمایش عمومی رسیدند، ثابت کرد که چنین تحریم هایی بر فروش آنها اثر نداشته است.

کارگردان فیلم ˈپذیرایی سادهˈ ادامه داد: هر یک از فیلم های سینمایی که حوزه آنها را تحریم کرد در دوره نمایش خود، پرفروش ترین شدند و این نشان می دهد که فروش فیلم ها متاثر از اکران در سینماهای حوزه هنری نیست.

حقیقی تاکید کرد: مردم با استقبال بیش از پیش از فیلم های تحریم شده از سوی حوزه هنری به نوعی پیامی را به دست اندرکاران این مجموعه می دهند.

وی درباره ویژگی ˈپذیرایی سادهˈ گفت: این اثر سینمایی داستان جذابی دارد که مخاطبان را درگیر می کند؛ در عین حال داستان آن با تعلیق هایی همراه است و معتقدم این شاخص ها به برقراری ارتباط مردم با فیلم ˈپذیرایی سادهˈ کمک خواهد کرد.

حقیقی از اکران این فیلم در هشت سالن سینمایی خبر داد و افزود: سیاست اکران ما این بود که با تعداد سینماهای کم، نمایش عمومی فیلم ˈپذیرایی سادهˈ را آغاز کنیم و با افزایش استقبال مخاطبان، به تعداد سینماها بی افزاییم.

وی ابراز امیدواری کرد که تبلیغات تلویزیونی فیلم ˈپذیرایی سادهˈ از هفته آینده آغاز شود.

حقیقی از مخاطبان دعوت کرد که فیلم ˈپذیرایی سادهˈ را تماشا کرده و نظرات خود را درباره این اثر سینمایی اعلام کنند.

این کارگردان سینما همچنین از مخاطبان خواست که با انتخاب فیلم های مورد نظر، نگذارند نهادها دیگر برای آنان تصمیم گیری کنند.

فیلم ˈپذیرایی سادهˈ اثری اجتماعی است و ترانه علیدوستی، صابر ابر به همراه مانی حقیقی در آن ایفای نقش می کنند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها