صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

سینماهای حوزه هنری در جشنواره فیلم فجر مشخص شدند

 سینماهای استقلال، بهمن و سپیده در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر میزبان علاقمندان سینما هستند.
غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی سازمان سینمایی سوره به سوره سینما گفت: سینما استقلال و سینما سپیده در بخش مردمی و سینما بهمن 1 و 2 میزبان نهادها و سازمان ها در ایام برگزاری سی و یکمین جشنواره فیلم فجر هستند. با توجه به امکانات این سالن ها امیدواریم علاقمندان سینمای ایران فیلم های جشنواره را با کیفیتی مناسب در این سالن ها ببینند.
سینما آزادی در اختیار جشنواره 
سینما آزادی با داشتن 5 سالن به سالن‌های نمایش‌دهنده سی ویکمین جشنواره فیلم فجر اضافه شد. جمعه 15 دی‌ماه حوزه هنری در خبری فهرست سالن‌های سینمایی خود را که برای نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در اختیار این رویداد ملی، قرار می‌دهد اعلام کرد.
اما در آن خبر نامی از سینما آزادی به چشم نمی‌خورد که این شائبه را ایجاد می کرد که شاید مشکلاتی که برای ارائه نشدن حواله اکران در این سینما از سوی شورای صنفی نمایش و برخی اتحادیه‌ها و اصناف زیرمجموعه‌اش ایجاد شده است، باعث حذف این سینما از جشنواره فیلم فجر شده است.
رضا سعیدی‌پور مدیر سینما آزادی در گفتگو با مهر اینگونه توضیح داد : هیچ مشکلی برای ارائه سالن‌های این پردیس سینمایی به جشنواره فیلم فجر وجود ندارد. وی افزود:‌ این سینما مانند سالهای گذشته به عنوان سینمای مردمی در اختیار جشنواره فجر است و ما با تمامی توانمان برای برپایی هر چه بهتر این رویداد مهم تلاش می کنیم. این سینمادار همچنین تاکید کرد که جشنواره فیلم فجر به عنوان یک جشن ملی مورد احترام همه اهالی سینما است و برای هر چه بهتر برگزار شدن آن تلاش خواهند کرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها