صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سعید شرفی‌کیا: «آقای الف» به جشنواره مي‌آيد

سعید شرفی‌کیا گفت: «آقای الف» اولین فیلم سه بعدی ایران با تلاش یک گروه تولید شد که قطعا در جشنواره فجر رونمایی می‌شود.

 سعید شرفی‌کیا تهیه‌کننده فیلم سینمایی «آقای الف» در گفت و گو با فارس با تاکید بر نمایش فیلم در جشنواره فیلم فجر گفت: جشنواره بین المللی فیلم فجر مهمترین رویداد سینمایی کشور است و فیلم سینمایی «آقای الف» اولین فیلم سه بعدی ایرانی به شمار می‌آید که در سال تولید ملی ، به دست یک گروه ایرانی با تجهیزات داخلی تولیدشده و به گفته متخصصینی که فیلم را دیده اند از نظر تکنیکی کاری بدون نقص است. باعث بسی افتخار است که از این فیلم در جشنواره سی و یکم رو نمایی شود . وی در ادامه گفت: از آنجا که کار فیلمسازی کاری شخصی نیست که من شخصاً بخواهم در مورد دیده شدن یا نشدن زحمات یک تیم که حدود هشت ماه بر روی این پروژه زحمت کشیده‌اند تصمیم بگیرم قطعاً فیلم مذکور در جشنواره حضور خواهد داشت و امیدوارم بتوانیم با نمایش فیلم راهی نو برای سینمای ایران عزیزمان باز نماییم .
وی در پایان افزود: ما قصد داریم فیلم را در جشنواره به نمایش بگذاریم تا بتوانیم از نظرات نویسندگان، منتقدان و کارشناسان در هرچه بهترارایه کردن فیلم و کارهای بعدی بهره مند شویم.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها