صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

اکران «دزدان خیابان جردن» در ۷۰ سالن سینما

فیلم «دزدان خیابان جردن» به کارگردانی وحید اسلامی همزمان از چهارم بهمن ماه در بیش از ۷۰ سالن سینما تهران و شهرستان اکران می‌شود.

دزدان خیابان جردن
 در یکی از گسترده‌ترین اکران‌های سال جاری فیلم سینمایی دزدان خیابان جردن به کارگردانی وحید اسلامی از روز چهارم بهمن ماه به صورت همزمان در بیش از 70 سالن نمایش فیلم تهران و شهرستان ها به روی پرده رود.

داریوش بابائیان تهیه کننده فیلم گفت: استقبال چشمگیری از سوی سینماداران کشور برای نمایش این فیلم شد که نمایش های موفقیت‌آمیز این کمدی متفاوت در جشنواره فیلم فجر (به ویژه در سالن های صحرا، آفریقا، شکوفه جوان و ..) ، حضور 10 چهره برتر سینمای کمدی و همچنین تیزر جذاب فیلم از دلایل این استقبال بود. به یقین دزدان خیابان جردن می‌تواند حتی مخاطبانی که سال‌هاست خندیدن را فراموش کرده‌اند ، از ته دل بخنداند و به فکر وادارد.

این تهیه کننده در خصوص نمایش فیلم در تهران گفت : تاکنون نزدیک به 30 سالن سینما در تهران برای نمایش دزدان خیابان جردن قرارداد امضاء کرده اند و این فیلم در گروه سینمای قدس بعد از اکران فیلم گیرنده به روی پرده می رود.

وی خاطر نشان کرد: این فیلم همچنین در اغلب استان‌های کشور به صورت همزمان به نمایش در‌می‌آید و مردم سراسر ایران زمین می توانند بعد از پایان ماه صفر لحظات خوبی را با دزدان خیابان جردن تجربه کنند.

این تهیه کننده در پایان یادآور شد: جنس کمدی دزدان خیابان جردن با کمدی‌های سال‌های اخیر متفاوت است و بیشتر یک معضل اجتماعی را در قالب طنز نمایش می‌دهد. این گونه کمدی‌ها به مرور مخاطبان خود را جذب خواهد کرد و تبلیغ شفاهی مهمترین عامل فروش آن‌هاست.

در این فیلم بازیگرانی چون رضا شفیعی جم، فتحعلی اویسی، ارژنگ امیر فضلی، محمدرضا اسماعیلی، حمید گودرزی، رابعه اسکویی، حدیث فولادوند، نسیم فطرت، آرام جعفری، محمد شیری، ناصر سهرابی و با حضور حمید گودرزی و آرش میراسماعیلی نقش آفرینی می کنند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها