صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

کمدی «زیر نظر» میلیاردی آغاز کرد/ جدول فروش هفتگی (10 دی)

کمدی «زیر نظر» به کارگردانی مجید صالحی در هفته اول اکرانش 2 میلیارد فروخت.

جدول

این هفته فیلم کمدی «زیر نظر» اولین ساخته مجید صالحی اکرانش را آغاز کرد و توانست با فروش فوق العاده 2 میلیارد تومانی خود، پس از «مطرب» در رتبه دوم جدول قرار بگیرد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: خانم‌ها آقایان مراقب باشید همه جا زیر نظر است. رضا عطاران، امیر جعفری،  آزاده صمدی،  مهران احمدی، رضا پرستش، سروش جمشیدی،علیرضا استادی، امیر نوری، سیاوش مفیدی، سیدعلی صالحی، مصطفی راد، عباس جمشیدی فر، سامیه لک در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پیش‌بینی می‌شود در هفته‌های آینده زیر نظر بتواند صدر نشینی را از مطرب بگیرد.

«مطرب» که عنوان پرفروش‌ترین فیلم سال را در اختیار درد این هفته نیز با فروش 2.4 میلیارد تومان برای هشتمین هفته متوالی صدرنشین جدول فروش بود. مطرب تنها چند قدم با تبدیل شدن به پرفروش‌ترین فیلم سینمای ایران فاصله دارد.

«سونامی» به کارگردانی میلاد صدر عاملی نیز دیگر فیلمی بود که باوجود تعدادسالن‌های کم، اولین هفته اکرانش را با فروش مطلوبی پشت سر گذاشت. این فیلم با فروش 106 میلیون در رتبه نهم جدول قرار گرفت.
سونامی به چالش های رقابتی ورزشکاران می‌پردازد و فیلمنامه آن را میلاد صدرعاملی و علی اصغری به طور مشترک به نگارش درآورده اند. بهرام رادان، مهرداد صدیقیان، علیرضا شجاع نوری، رعنا آزادی‌ور، فرشته حسینی، علیرضا ورزنده، امیر شریعت،علی استادی با حضور امیرمهدی ژوله و محمدرضا غفاری بازیگران این فیلم هستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها