صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

از سینه فونداسیون کن تا جشنواره فجر/ «پوست» اولین فیلم بلند بهمن و بهرام ارک

بهمن و بهرام ارک ۲ کارگردان جوان سینمای ایران هستند.

جشنواره
بهمن و بهرام ارک ۲ کارگردان جوان سینمای ایران هستند که دو سال پیش با ساخت فیلم کوتاه «حیوان» موفقیت‌های بسیاری در داخل و خارج از کشور کسب کردند. فیلم کوتاه حیوان از تولیدات آموزشی هنرجویان مدرسه ملی سینمای ایران در بخش «سینه فونداسیون» جشنواره کن در رقابت با فیلم‌هایی از کشورهای اسلواکی، برزیل، ژاپن، هند، فرانسه، آمریکا، آرژانتین، بریتانیا و تایوان و بلژیک موفق به کسب جایزه دوم این بخش از جشنواره کن شد. حالا این دو جوان پر استعداد شهرستانی اولین تجربه خود در کارگردانی فیلم بلند سینمایی را با «پوست» در ژانر وحشت آغاز کرده اند.
موضوع فیلم «پوست» عشق، جادو و خرافه‌پرستی است و درباره خانواده‌ای است که شامل یک مادر و پسر هستند و زندگی آن‌ها به دلیلی دچار مشکل می‌شود. این فیلم بدون استفاده از اسامی و چهره‌های شناخته شده، جذابیت‌های فرمی زیادی دارد .
در این فیلم از بازیگران تبریزی استفاده شده است و طبق گفته بهرام ارک این فیلم به زبان ترکی ساخته شده است. باید دید که اولین فیلم بلند برادران ارک در جشنواره فیلم دچار چه سرنوشتی می‌شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها