صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سهم فروش سازندگان فیلم «جایی برای فرشته‌ها نیست» در جشنواره فجر، به سیل‌زدگان بلوچستان اهدا شد

سهم فروش سازندگان فیلم «جایی برای فرشته‌ها نیست» در جشنواره فجر، به سیل‌زدگان بلوچستان اهدا شد.

جایی برای فرشته‌ها نیست

عوامل فیلم مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست»، همه عواید بلیت فروشی این فیلم در جشنواره فیلم فجر را به مردم سیل زده بلوچستان اهدا کردند.

دختران تیم‌اسکیت هاکی ایران که ستاره‌های فیلم «جایی برای فرشته‌ها نیست»، (پرفروش‌ترین اثر جشنواره سینما حقیقت) هستند، در ویدیویی به نمایندگی از عوامل سازنده فیلم، اعلام کردند سهم فروش سازندگان جایی برای فرشته‌ ها نیست در جشنواره فیلم فجر امسال، به مردم سیل زده منطقه بلوچستان تعلق خواهد گرفت و از مردم برای تماشای این فیلم در سالن‌های مردمی جشنواره فجر دعوت کردند.

قهرمانان هاکی ایران، در این ویدیو با اشاره به نقش مهم کمک‌های مردمی در تقویت کمپین مبارزه از من حمایت از تو
این موضوع را یادآوری کرده‌اند که همه مردم ایران به خصوص مردم بلوچستان در پیروزی‌های تیم اسکیت‌هاکی دختران ایران و ساخت فیلم «جایی برای فرشته‌ها نیست» سهیم هستند، و این کمک، ادای دینی بسیار کوچک در پاسخ به‌ محبت‌های مردم ایران است.

فیلم سینمایی «جایی برای فرشته‌ها نیست» به کارگردانی « سام کلانتری » در اختتامیه سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی « سینما حقیقت »، عنوان چهار جایزه مهم این جشنواره از جمله «بهترین فیلم مستند از نگاه تماشاگران» را به دست آورد و پس از آن در رقابت با ۹ فیلم مستند دیگر به #جشنواره_فیلم_فجر راه پیدا کرد.

عوامل «جایی برای فرشته ها نیست»عبارتند از:
کارگردان: «سام کلانتری»
تدوينگر: «هايده صفی‌یارى»، آهنگساز:«حبيب خزايى‌فر»، مدیر‌فیلمبرداری: رضا‌تیموری، طراحی و ترکیب‌صدا: انسیه‌ملکی، صدابردار: شاهین پورداداشی، مدیر‌فنی پس‌تولید: اوژن سید اشرفی، مدیر‌تولید: محسن مرادی، مدير رسانه: فرنوش آبا ، عکاس: حسن کمالی و طراح پوستر: مهدی آگاه‌منش.

«محمد شکیبانيا »و «محسن‌شاه‌محمد‌میراب» تهیه‌كنندگى اين اثر را به عهده داشته اند. اين فيلم محصول مشترک موسسه فرهنگی‌هنری تنجرین و مرکز‌گسترش سینمای مستند و تجربی است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها